EQUIP  DIRECTIU
CAP D'ESTUDIS DIRECTOR SECRETÀRIA
malva247@xtec.cat ffenoy@xtec.cat mdalmas2@xtec.cat
Montserrat Álvarez López Fedrico Fenoy Bordalás Mª Dolors Dalmases Giribet
CICLE  D'EDUCACIÓ  INFANTIL
Tutora P-3 A Tutora P-3 B TEI
gzafra@xtec.cat
mdiaz333@xtec.cat
pcoldol@xtec.cat
Gladys Zafra Pinto María Díaz Arroyo Pilar Còdol Martínez
Tutora P-4 A Tutora P-4 B Reforç P-4
mbenavel@xtec.cat llopez18@xtec.cat taniamur20@gmail.com
Mª Carme Benavell Cots Lourdes López de la Fuente Tania Muñoz Royo
Tutora P-5 A Tutora P-5 B Reforç P-5
ecalvet3@xtec.cat mdomene@xtec.cat
sprous@xtec.cat
Esther Calvet Vives Mª Pilar Domene García

Sandra Prous Gómez

CICLE  INICIAL DE PRIMÀRIA
Tutora 1r A
Tutora 1r B
Biblioetca i Reforç
E. E.
cherna65@xtec.cat merytxellperezaguilar@gmail.com
mdalmas2@xtec.cat
rosa_raso@yahoo.es
Cristina Hernández Gràcia
Meritxell Pérez Aguilar
Mª Dolors Dalmases Giribet
Rosa Ramos Solà
Tutora 2n A
Tutora 2n B
Reforç Psicomotricitat
iguille2@xtec.cat
amoren24@xtec.cat
rfranco3@xtec.cat
carlosnaranjo9@hotmail.com
Isabel Guillem Ángel
Ana Mª Moreno Díaz
Rosa Mª Franco Murillo

Carlos Naranjo Acebrón

CICLE  MITJÀ DE PRIMÀRIA
Tutora 3r A Tutora 3r B Reforç Reforç
soltra2@xtec.cat mailto:pilar2428@yahoo.es avaron2@xtec.cat sblanco6@xtec.cat
Sònia Oltra García Pilar Martí Martínez Alberto Varón Redondo Susana Blanco Pozuelo
Tutora 4t A Tutora 4t B Tutora 4t C Reforç
bcot@xtec.cat apere327@xtec.cat caguile3@xtec.cat ffenoy@xtec.cat
Berta Cot Verderi Alba Pérfez Ojeda Mª Carmen Aguilera Jiménez Fedrerico Fenoy Bordalás
CICLE  SUPERIOR  DE  PRIMÀRIA

Tutora 5 è A

Tutora 5è B

Tutor 5è C

Castellà i Música

laledon2@xtec.cat

pcabrer2@xtec.cat

rsarabi2@xtec.cat

amart828@xtec.cat

Laura Aledón Aragonés
Puri Cabrera Martínez
Ramón Sarabia García
Ana Martínez García
Tutora 6è A

Tutora 6è B

Tutora 6 è C
TAC i Reforç
mgarci9@xtec.cat rutrocla@hotmail.com eperez63@xtec.cat
mgonza75@xtec.cat
Marta García Sevillano Ruth Sánchez Méndez Eva Pérez Méndez
Moisés González Muñoz
ESPECIALISTES

Anglès

Múisca i TAC

Educació Especial Educació Física
cheta80@hotmail.com

rosa_raso@yahoo.es

carlosnaranjo9@hotmail.com
Montserrat Álvarez López
Neus Castañer Ferruz
Rosa Ramos Solà

Carlos Naranjo Acebrón

Anglès
Aula d'Acollida Educació Especial Educació Física

ocoll4@xtec.cat

sblanco6@xtec.cat

igardela@xtec.cat

apere327@xtec.cat
Olga Coll Bonet
Susana Blanco Pozuelo
Immaculada Gardela Santacruz Alba Pérfez Ojeda

(E.A.P.) EQUIP  D'ASSESSORAMENT PSICOPEDAGÒGIC

Altres Professionals
Psicòloga TIS Coordinador LIC

Assessora

mcarrera@xtec.cat

nmesbahi@xtec.cat

lcuadra@xtec.cat

Montse Carreras Verdaguer
Najoua Mesbahi
Lídia Cuadra López
Khadija N
COORDINADOR D'iNFORMÀTICA
mgonza75@xtec.cat
Moisés González Muñoz
Fins aviat!