Claustre

EDUCACIÓ INFANTIL


TUTORA P3 A - Alba Pérez Cerezo
TUTORA P3 B - Paquita Devesa Vila
TUTORA P4 A - Gemma Alonso Gironell ( Marta Estapiñà Gregori )
TUTORA P4 B - Mª Pilar Subich Mitjanas ( Iolanda Naranjo Cantillo )
TUTORA P5 A - Dolors Delclós Suñer
TUTORA P5 B - Mª Àngels Canda Taboada
Mestra de suport a E. Infantil - Mª Rosa López Juanola
Mestra de joc i moviment- Sílvia Vilavoy Pagès
TEI - Sònia Albert Riera
( Patricia Jiménez Fernandes )

CICLE INICIAL


TUTORA 1r A - Susana Prat Carbó
TUTORA 1r B - Clara Ribera Palomeras
TUTORA 2n A - Núria Ponsí Pallisera
TUTOR 2n B
- Joan Font Ribera
Mestra de suport a C. Inicial
- Mercedes Díaz Espiñeira
Mestres d'Audició i llenguatge - Mª Carmen Punset Murillo / Eva Barragan Blasi

CICLE MITJÀ


TUTORA 3r A - Mª Àngels Gallego González
TUTORA 3r B - Dolors Gasull Puig
TUTORA 4t A - Blanca Bofill Gimeno
TUTORA 4t B
- Consi Vila Camps
Mestra de suport a C. Mitjà i d'Educació Física
- Anna Cornet Arnalot
Mestra de música - Olívia Sánchez Bayón
Mestra de Religió catòlica -
Gladis Mont Puig


CICLE SUPERIOR


TUTOR 5è A - Josep Armans Planells
TUTORA 5è B - Lurdes Casadellà Parrot
TUTORA 6è A i mestra de Llengua francesa - Casilda Cumplido Mejías
TUTORA 6è B - Manoli López Marcos
Mestra d'Educació Física i de Llengua francesa - Àngels Gazapo Hernández
Mestra de Llengua anglesa i Llengua francesa - Carme Prats Lloveras
Mestra de Llengua anglesa - Sandra Juárez Moreno
Mestre Aula d'Educació Especial
- Lluís Gallart Benet

EQUIP DIRECTIU

CONSELL DE DIRECCIÓ


Directora - Mercedes Díaz Espiñeira
Cap d'estudis
- Dolors Gasull Puig
Secretària - Àngels Gazapo Hernández


Susana Prat Carbó
Eva Barragan Blasi
Lurdes Casadellà Parrot

CONSELL ESCOLAR

Equip directiu

Mercedes Díaz Espiñeira
Dolors Gasull Puig
Àngels Gazapo Hernández

Representants mestres

Gemma Alonso Gironell
Eva Barragan Blasi
Blanca Bofill Gimeno
Mª Àngels Canda Taboada
Lluís Gallart Benet
Susana Prat Carbó

Representants pares/mares

Imma Almenara Bartolomé
Marta Arranz Costa
Sònia Baixas Nogueras
Imma Burillo Fernández
Sílvia Planas Martínez

Representant AMPA

Jordi Ferrer Juanola

Representant Personal Admin. i Serv.

Sònia Albert Riera

Representant municipal

Joaquim Ferrer Sala

COORDINACIONS DE CICLE


Coordinadora E. Infantil -
Mª Àngels Canda Taboada
Coordinadora C. Inicial - Susana Prat Carbó
Coordinadora C. Mitjà - Blanca Bofill Gimeno
Coordinadora C. Superior -
Lurdes Casadellà Parrot

ALTRES COORDINACIONS


Coordinador Comissió TAC i revista -
Lluís Gallart Benet
Coordinador Comissió de Ciències - Joan Font Ribera
Coordinador Comissió de Jornades i ambientació - Àngels Gazapo Hernández
Responsable pàgina WEB - Lurdes Casadellà Parrot
Coordinadora LIC - Eva Barragan Blasi
Responsable PELE - Carme Prats Lloveras
Coordinador Ambiental - Joan Font Ribera
Consell de delegats - Dolors Gasull Puig
Responsable préstec biblioteca - Núria Ponsí Pallisera