HORARIS DE CLASSE

CURS 2014-15

ALEMANYANGLÈSÀRABFRANCÈSITALIÀ

 

 

 

 

 
 

 


ALEMANY      Tornar a l'índex


Idioma
Curs
Grup
Horari Dies de classe
Aula
Professor/a
Alemany
1
1A
09:15-11:45 dimarts i dijous
8
Ulrich Reichenbach
Alemany
1
1B
11:45-14:15 dilluns i dimecres
9
Judit Castell Beltran
Alemany
1
1C
15:45-18:15 dilluns i dimecres
8
Ulrich Reichenbach
Alemany
1
1D
15:45-18:15 dimarts i dijous
10
Maria Trullàs Soler
Alemany
1
1E
18:45-21:15 dilluns i dimecres
8
Ulrich Reichenbach
Alemany
1
1F
18:45-21:15 dimarts i dijous
10
Maria Trullàs Soler
Alemany
2
2A
09:15-11:45 dilluns i dimecres
9
Judit Castell Beltran
Alemany
2
2B
15:45-18:15 dilluns i dimecres
9
Dörte Hess
Alemany
2
2C
18:45-21:15 dilluns i dimecres
9
Dörte Hess
Alemany
2
2D
18:45-21:15 dimarts i dijous
9
Dörte Hess
Alemany
3
3A
11:45-14:15 dimarts i dijous
8
Ulrich Reichenbach
Alemany
3
3B
15:45-18:15 dimarts i dijous
8
María del Mar López Martínez
Alemany
3
3C
18:45-21:15 dimarts i dijous
8
María del Mar López Martínez
Alemany
4
4A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
10
Carmen Bogner
Alemany
4
4B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
10
Carmen Bogner
Alemany
5
5A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
7
Maria Trullàs Soler
Alemany
5
5B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
7
Maria Trullàs Soler

 

 

 


ANGLÈS      Tornar a l'índex


Idioma
Curs
Grup
Horari Dies de classe
Aula
Professor/a
Anglès
1
1A
11:45-14:15 dimarts i dijous
1
Fanny Brugués i Clariana
Anglès
1
1B
18:45-21:15 dimarts i dijous
2
Josepa Oller Comellas
Anglès
2
2A
09:15-11:45 dilluns i dimecres
3
Mike Buck
Anglès
2
2B
15:45-18:15 dimarts i dijous
3
Mike Buck
Anglès
2
2C
15:45-18:15 dimarts i dijous
6
Dolors Bellés i Valls
Anglès
2
2D
18:45-21:15 dimarts i dijous
6
Dolors Bellés i Valls
Anglès
3
3A
09:15-11:45 dimarts i dijous
3
M. Carmen Berrios Bocanegra
Anglès
3
3B
15:45-18:15 dilluns i dimecres
3
M. Carmen Berrios Bocanegra
Anglès
3
3C
15:45-18:15 dimarts i dijous
C
David Santirso Rodríguez
Anglès
3
3D
18:45-21:15 dilluns i dimecres
3
M. Carmen Berrios Bocanegra
Anglès
3
3E
18:45-21:15 dimarts i dijous
C
David Santirso Rodríguez
Anglès
4
4A
09:15-11:45 dimarts i dijous
2
Josepa Oller Comellas
Anglès
4
4B
15:45-18:15 dilluns i dimecres
2
Josepa Oller Comellas
Anglès
4
4C
15:45-18:15 dimarts i dijous
4
Marcel·lí Armengou Safont
Anglès
4
4D
18:45-21:15 dilluns i dimecres
2
Josepa Oller Comellas
Anglès
4
4E
18:45-21:15 dimarts i dijous
4
Marcel·lí Armengou Safont
Anglès
5
5A
09:15-11:45 dimarts i dijous
1
Fanny Brugués i Clariana
Anglès
5
5B
15:45-18:15 dilluns i dimecres
1
Anna Morales i Puigcerver
Anglès
5
5C
18:45-21:15 dilluns i dimecres
1
Anna Morales i Puigcerver
Anglès
5
5D
18:45-21:15 dimarts i dijous
3
Mike Buck
Anglès
C1
6A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
4
Marcel·lí Armengou Safont
Anglès
C1
6B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
4
Marcel·lí Armengou Safont

 

PLA DE FORMACIÓ DE PROFESSORAT: CURS D'ANGLÈS EXTENSIU
Curs
Grup
Horari Dies de classe
Aula
Professor/a
5
p5A
17:20-19:10 dimarts i dijous
1
Fanny Brugués i Clariana
C1
p6A
19:10-21:00 dimarts i dijous
5
Rebeca García Jimeno

 

 

 


ÀRAB      Tornar a l'índex


Idioma
Curs
Grup
Horari Dies de classe
Aula
Professor/a
Àrab
1
1A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
15
Alexandre Queraltó Bartrés
Àrab
1
1B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
15
Alexandre Queraltó Bartrés
Àrab
2
2A
15:45-18:15 dimarts i dijous
15
Alexandre Queraltó Bartrés
Àrab
2
2B
18:45-21:15 dimarts i dijous
15
Alexandre Queraltó Bartrés
Àrab
3a
3aA
18:45-21:15 dilluns i dimecres
14
José Luis Mayans Brun
Àrab
3b
3bA
18:45-21:15 dimarts i dijous
14
José Luis Mayans Brun

 

 

 


FRANCÈS      Tornar a l'índex


Idioma
Curs
Grup
Horari Dies de classe
Aula
Professor/a
Francès
1
1A
11:45-14:15 dimarts i dijous
A
Édith de la Marnierre
Francès
1
1B
15:45-18:15 dilluns i dimecres
C
Amelia Calvo Agredano
Francès
1
1C
15:45-18:15 dimarts i dijous
D
Anne Sitri
Francès
1
1D
18:45-21:15 dilluns i dimecres
C
Amelia Calvo Agredano
Francès
2
2A
09:15-11:45 dilluns i dimecres
D
Anne Sitri
Francès
2
2B
15:45-18:15 dilluns i dimecres
A
Jose Salazar Ortiz
Francès
2
2C
18:45-21:15 dilluns i dimecres
A
Jose Salazar Ortiz
Francès
2
2D
18:45-21:15 dimarts i dijous
D
Anne Sitri
Francès
3
3A
09:15-11:45 dimarts i dijous
A
Édith de la Marnierre
Francès
3
3B
15:45-18:15 dimarts i dijous
B
Eulalia Noguera Consola
Francès
3
3C
18:45-21:15 dimarts i dijous
B
Eulalia Noguera Consola
Francès
4
4A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
B
Eulalia Noguera Consola
Francès
4
4B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
B
Eulalia Noguera Consola
Francès
5
5A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
D
Marta Farrés Amatller
Francès
5
5B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
D
Marta Farrés Amatller

 

 

 


ITALIÀ      Tornar a l'índex


Idioma
Curs
Grup
Horari Dies de classe
Aula
Professor/a
Italià
1
1A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
12
Isabel Fernández Giua
Italià
1
1B
15:45-18:15 dimarts i dijous
12
Isabel Fernández Giua
Italià
1
1D
18:45-21:15 dimarts i dijous
12
Isabel Fernández Giua
Italià
2
2A
15:45-18:15 dimarts i dijous
11
Just Muñoz Esteve
Italià
2
2B
18:45-21:15 dilluns i dimecres
13
Annunziata Morabito
Italià
3
3A
15:45-18:15 dilluns i dimecres
13
Annunziata Morabito
Italià
3
3B
18:45-21:15 dimarts i dijous
13
Annunziata Morabito
Italià
4
4A
18:45-21:15 dimarts i dijous
11
Just Muñoz Esteve
Italià
5
5A
18:45-21:15 dilluns i dimecres
12
Isabel Fernández Giua