logo del Departament d'Ensenyament la Generalitat de Catalunya
El meu XTEC

ePèrgam

  Entorn de consulta

  Entorn de biblioteca

  Entorn de formació

Entorn de consulta

 En aquest entorn és poden consultar  totes les biblioteques actives, les quals estan distribuïdes en dos grups,  l' ePèrgam1 i  l' ePèrgam2.

De moment el Cercador que hi havia en aquest apartat no estarà actiu. Ho podeu substituir per la funció de Cerca de l'explorador que estigueu utilitzant.( Ctrl+F )

 

 

 

Biblioteques ePèrgam1

Arrels I (Solsona)
Arrels (Barcelona)
Biblioteca SAU
C.Avenç (Sant Cugat del Vallès)
C.Bon Pastor (Barcelona)
C.Claret (Barcelona)
C.Daina Isard (Olesa de Montserrat)
C.Escolania de Montserrat (Monistrol de Montserrat)
C.Frederic Mistral -Tècnic Eulàlia (Tibidabo Barcelona)
C.Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia (Sarrià Barcelona)
C.Freta (Calella)
C.Gilpe (La Llagosta)
C.Isabel de Villena (Esplugues de Llobregat)
C.Joan XXIII (Tarragona)
C.L'Estel (Granollers)
C.La Presentació  (Arenys de Mar)
C.Lestonac-l'Ensenyança (Lleida)
C.Mare de Déu de la Salut (Sabadell)
C.Mare de Déu del Carme (Tarragona)
C.Mare de Déu del Roser Les Planes (Barcelona)
C.Montessori Figueres (Figueres)
C.Ramon Fuster (Cerdanyola del Vallès)
C.Ramon Llull (Barcelona)
C.Sant Miquel (Barcelona)
C.Vedruna (Balaguer)
C.Vedruna (Ripoll)
CEE Can Rigol (El Prat de Llobregat)
CEE Escola Llevant (Badalona)
CEE Escola Viver Castell de Sant Foix (Santa Maria de Martorelles)
CEE Virolai (Cornellà de Llobregat)
Cor de Maria (Blanes)
Cor de Maria (Olot)
Cor de Maria (Valls)
Càldegues (Cerdanya)
Divina Providència (Vilanova i la Geltrú)
EA EDRA de Rubí (Rubí)
EASD Pau Gargallo (Badalona)
EASD de Vic (Vic)
EOI de Tarragona (Tarragona)
EOI de Terrassa (Terrassa)
El Carme (Sabadell)
El Carme (Lleida)
El Vernet (Perpinyà)
Empordà-San José (Roses)
Escola Abel Ferrater (La Selva del Camp)
Escola Agnès Armengol (Sabadell)
Escola Albirka (Arbeca)
Escola Alcalde Marcet (Sabadell)
Escola Alexandre Galí (Badalona)
Escola Alexandre Galí (Cornellà de Llobregat)
Escola Alfred Mata (Puig-reig)
Escola Amadeu Vives (Sabadell)
Escola Amat i Verdú (Sant Boi de Llobregat)
Escola Amistat (Figueres)
Escola Andersen (Vic)
Escola Andreu Castells (Sabadell)
Escola Àngel Guimerà (Pallejà)
Escola Àngel Guimerà (El Vendrell)
Escola Àngela Bransuela (Mataró)
Escola Àngels Garriga (Barcelona)
Escola Àngels Garriga (El Vendrell)
Escola Anselm Clavé (Cornellà de Llobregat)
Escola Anton Busquets i Punset - ZER El Moianès Ponent (Calders)
Escola Antoni Balmanya - ZER Requesens (Espolla)
Escola Antoni Bergós - ZER L'Horta de Lleida (Lleida)
Escola Antoni Brusi (Barcelona)
Escola Antoni Gaudí (Castelldefels)
Escola Antoni Gaudí (Sant Boi de Llobregat)
Escola Antoni Nat - ZER Benissanet-Miravet (Benissanet)
Escola Antoni Roig (Torredembarra)
Escola Antònia Simó Arnó (Almacelles)
Escola Aqua Alba (Gualba)
Escola Ardenya (Sant Feliu de Guixols)
Escola Arnau Berenguer (El Palau d'Anglesola)
Escola Arraona (Sabadell)
Escola Arrels (Santa Margarida i els Monjos)
Escola Arrels - ZER l'Horta de Lleida (Els Alamús)
Escola Artur Martorell (Badalona)
Escola Ausiàs March (Barcelona)
Escola Badalona Port (Badalona)
Escola Baldiri Reixac (Banyoles)
Escola Baloo (Barcelona)
Escola Baltasar Segú (Valls)
Escola Barcelona (Barcelona)
Escola Barrufet (Barcelona)
Escola Baró de Viver (Barcelona)
Escola Bernardí Tolrà (Vila-rodona)
Escola Bernat Desclot (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Bernat Metge (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Bernat Metge (El Prat de Llobregat)
Escola Bernat de Boïl (Barcelona)
Escola Bertí (L'Ametlla del Vallès)
Escola Bisbe Martí. ZER El Francolí (el Milà)
Escola Brasil (Barcelona)
Escola Busquets i Punset (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Ca n'Alzamora (Rubí)
Escola Camins (Banyoles)
Escola Camins (Les Franqueses del Vallès)
Escola Campclar (Tarragona)
Escola Camps Elisis (Lleida)
Escola Can Deu (Sabadell)
Escola Can Palmer (Viladecans)
Escola Can Puig (Banyoles)
Escola Canigó (Vilanova i la Geltrú)
Escola Caritat Serinyana (Cadaqués)
Escola Carles I (Barcelona)
Escola Carles III (Sant Carles de la Ràpita)
Escola Carlit (Barcelona)
Escola Carme Auguet (Girona)
Escola Carrassumada (Torres de Segre)
Escola Carrilet (Palafrugell)
Escola Cassià Costal (Girona)
Escola Castell de Calafell (Calafell)
Escola Casteth Leon - ZER Val d'Aran (Es Bòrdes)
Escola Catalunya (Navarcles)
Escola Catalunya (Sant Cugat del Vallès)
Escola Catalunya (Sabadell)
Escola Cau de la Guineu (Corbera de Llobregat)
Escola Cavall Bernat (Barcelona)
Escola Centcelles (Constantí)
Escola Cervantes (Lleida)
Escola Charles Darwin (El Prat de Llobregat)
Escola Charlie Rivel (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Cifuentes (Sabadell)
Escola Cinta Curto (Tortosa)
Escola Circell (Olèrdola)
Escola Cirera (Mataró)
Escola Ciutat Comtal (Barcelona)
Escola Colors (Franqueses del Vallès)
Escola Concepción Arenal (Barcelona)
Escola Concòrdia (Sabadell)
Escola Congost (Canovelles)
Escola Cossetània (Vilanova i la Geltrú)
Escola Costa i Llobera (Barcelona)
Escola Coves d'en Cimany (Barcelona)
Escola Creu Alta (Sabadell)
Escola Creu del Batlle - ZER L'Horta de Lleida (Lleida)
Escola d'Aspa (Aspa)
Escola Doctor Alberich i Casas (Reus)
Escola Doctor Ferran i Clua (Barcelona)
Escola Doctor Samaranch i Fina (Santa Margarida i els Monjos)
Escola Dr. Piñol i Aguadé - ZER Montsant-Serra de Prades (Cornudella de Montsant)
Escola Eduard Toda i Güell (Reus)
Escola Edumar (Castelldefels)
Escola El Bruc (El Bruc)
Escola El Castell (Cabacés)
Escola El Cim (Teià)
Escola El Corb (Corbera de Llobregat)
Escola El Diví Mestre - ZER Terra Alta Nord (Vilalba dels Arcs)
Escola El Drac- ZER Cep de Sis(Pacs del Penedès)
Escola El Gegant del Rec (Salt)
Escola El Margalló (Vilanova i la Geltrú)
Escola El Miracle (Tarragona)
Escola El Morsell (Olivella)
Escola El Pi (Sant Pere de Ribes)
Escola El Pla (Salt)
Escola El Polvorí (Barcelona)
Escola El Sagrer (Barcelona)
Escola El Sarraí - ZER Baix Priorat (Bellmunt del Priorat)
Escola El Segrià - ZER L'Horta de Lleida (Lleida)
Escola El Soler (Roselló)
Escola El Terrall - ZER Espernallac (Castellserà)
Escola El Tormo - ZER Ribera d'Ebre Nord (La Torre de l'Espanyol)
Escola El Turó (Bigues i Riells)
Escola El Turó (Masquefa)
Escola El Verger - ZER Ribera d'Ebre Nord (Garcia)
Escola El Virolet (Sabadell)
Escola Eladi Homs (Valls)
Escola Els Ametllers (La Pobla de Montornès)
Escola Els Àngels (Tarragona)
Escola Els Arenys (Castellbisbal)
Escola Els Convents (Martorell)
Escola Els Costerets (Sant Pere de Ribes)
Escola Els Dòlmens - ZER Requesens (Capmany)
Escola Els Estanys (Castell-Platja d'Aro)
Escola Els Ganxets (Reus)
Escola Els Grecs (Roses)
Escola Els Pinetons (La Garriga)
Escola Els Pinetons (Ripollet)
Escola Els Pins (Castelldefels)
Escola Els Pins (Cornellà de Llobregat)
Escola Els Porxos (Barcelona)
Escola Els Quatre Vents (Sant Jaume dels Domenys)
Escola Els Secallets (El Vendrell)
Escola Els Terraprims - ZER Tramuntana (Saus, Camallera i Llampaies)
Escola Els Til·lers (Artesa de Lleida)
Escola Els Til·lers - ZER El Francolí (La Masó)
Escola Els Valentins - ZER Tramuntana (Vilamacolum)
Escola Emili Teixidor (Roda de Ter)
Escola Empordanet (La Bisbal de l'Empordà)
Escola Empúries (L'Escala)
Escola Enric Farreny (Lleida)
Escola Enric Grau i Fontserè (Flix)
Escola Enxaneta (Valls)
Escola Enxaneta (Viladecans)
Escola Escursell i Bartalot (Ripollet)
Escola Espiga (Lleida)
Escola Espronceda (Sabadell)
Escola Estalella i Graells (Vilafranca del Penedès)
Escola Esteve Barrachina (Sitges)
Escola Eth Roser - ZER Val d'Aran (Vielha e Mijaran)
Escola Eugeni d'Ors (Valls)
Escola Eulàlia Bota (Barcelona)
Escola Falguera (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Farigola (Seva)
Escola Ferreries (Tortosa)
Escola Floresta (Sabadell)
Escola Fluvià (Barcelona)
Escola Font Rosella (Sabadell)
Escola Font d'en Fargas (Barcelona)
Escola Francesc Macià (Barcelona)
Escola Francesc Platón i Sartí (Abrera)
Escola Frederic Godas (Lleida)
Escola Fructuós Gelabert (Barcelona)
Escola Galileo Galilei (El Prat de Llobregat)
Escola Garbí - ZER Montsant-Serra de Prades (Poboleda)
Escola Gaspar de Portolà (Balaguer)
Escola Gavà Mar (Gavà)
Escola Gayarre (Barcelona)
Escola Gaziel (Sant Feliu de Guíxols)
Escola General Prim (Barcelona)
Escola Gerbert d'Orlhac (Sant Cugat del Vallès)
Escola Germanes Bertomeu (Mataró)
Escola Germans Corbella (Cardedeu)
Escola Ginesta (Vilanova i la Geltrú)
Escola Ginesta (Lleida)
Escola Gira-sol - ZER Baix Berguedà (Montmajor)
Escola Gornal (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Guillem de Mont-rodon (Vic) 
Escola Herois del Bruc (Piera)
Escola Heura (Barcelona)
Escola Honorable Josep Tarradellas (El Prat de Llobregat)
Escola Ignasi Iglésias (Cornellà de Llobregat)
Escola Ítaca (Barcelona)
Escola Jacint Verdaguer (Castelldefels)
Escola Jacint Verdaguer (El Prat de Llobregat)
Escola Jacint Verdaguer (Sils)
Escola Jaume Balmes (Corbera de Llobregat)
Escola Jaume Balmes (El Prat de Llobregat)
Escola Jaume Balmes (Sant Feliu de Codines)
Escola Jaume I (Barcelona)
Escola Jaume I (La Sénia)
Escola Jaume I (Pineda de Mar)
Escola Jaume Vicens i Vives (Roses)
Escola Joan Benet i Petit - ZER Garrigues Altes (Els Torms)
Escola Joan Bruguera (Girona)
Escola Joan Juncadella (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Joan Llongueras (Badalona)
Escola Joan Maragall (El Prat de Llobregat)
Escola Joan Maragall (Rubí)
Escola Joan Maragall (Vilanova del Camí)
Escola Joan Maragall (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Joan Maragall (Lleida)
Escola Joan Marques i Casals (Terrassa)
Escola Joan Reglà (Bàscara)
Escola Joan Sallarès i Pla (Sabadell)
Escola Joan Solans (Granollers)
Escola Joan Torredemer Canela (Matadepera)
Escola Joan XXIII (Balenyà)
Escola Joan XXIII (Lleida)
Escola Joana d'Empúries (Castelló d'Empúries)
Escola Joanot Alisanda (Sabadell)
Escola Joaquim Blume (Sabadell)
Escola Joaquim Cusí i Furtunet (Figueres)
Escola Joaquim Guifré (Garrigella)
Escola Joaquim Palacín (Bellvís)
Escola Joaquim Ruyra (Barcelona)
Escola Joaquim Ruyra (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Josep Andreu - Charlie Rivel (Cubelles)
Escola Josep Barceló i Matas (Palafrugell)
Escola Josep Carner (Badalona)
Escola Josep Maria Folch i Torres (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Josep Maria Jujol (Barcelona)
Escola Josep Monmany Amat (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Josep Pallach (Figueres)
Escola Josep Peñuelas del Rio (La Jonquera)
Escola Josep Pla (Sant Andreu de la Barca)
Escola Josep Pous i Pagès (Figueres)
Escola Josep de Ribot i Olivas (Vilamalla)
Escola Josep Ventalló i Vintró (Terrassa)
Escola Juan Ramón Jiménez (Sabadell)
Escola L'Albiol - ZER Alt Berguedà (Sant Julià de Cerdanyola)
Escola L'Ametller - ZER Terra Alta Nord (La Pobla de Massaluca)
Escola L'Aragai (Vilanova i la Geltrú)
Escola L'Areny (Cornellà de Llobregat)
Escola L'Arjau (Vilanova i la Geltrú)
Escola L'Assumpció (Deltebre)
Escola L'Aulet (Celrà)
Escola L'Era de Dalt (Tona)
Escola L'Esculapi (L'Escala)
Escola L'Espígol - ZER Garrigues Altes (Juncosa)
Escola L'Esqueix - ZER El Moianès Ponent (Monistrol de Calders)
Escola L'Olivera (Sant Cugat del Vallès)
Escola L'Olivera (Vallirana)
Escola L'Univers (Barcelona)
Escola La Barquera - ZER Atzavara (Alió)
Escola La Caixa (Barcelona)
Escola La Canaleta (Vila-seca)
Escola La Creu (Torrefarrera)
Escola La Draga (Banyoles)
Escola La Farga (Salt)
Escola La Farigola de Vallcarca (Barcelona)
Escola La Floresta (Sant Cugat del Vallès)
Escola La Font (Manresa)
Escola La Guàrdia (Sant Vicenç dels Horts)
Escola La Jota (Badia del Vallès)
Escola La Marina (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola La Muntanyeta (Barcelona)
Escola La Muntanyeta (Bellvei)
Escola La Noguera (Balaguer)
Escola La Palmera (Barcelona)
Escola La Parellada (Santa Oliva)
Escola La Pau (Sant Sadurní d'Anoia)
Escola La Popa - ZER El Moianès Llevant (Castellcir)
Escola La Renaixença (Manresa)
Escola La Roda (Terrassa)
Escola La Romànica (Sabadell)
Escola La Rosella (Rosselló)
Escola La Roureda (Sant Esteve Sesrovires)
Escola La Tordera (Santa Maria de Palautordera)
Escola La Torre (La Torre de Claramunt)
Escola La Vinyala (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Lacustària (Llagostera)
Escola Lanaspa-Giralt (Terrassa)
Escola Lavínia (Barcelona)
Escola Les Comes (Rodonyà)
Escola Les Cometes (Llorenç del Penedès)
Escola Les Corts (Barcelona)
Escola Les Eres - ZER Ribera d'Ebre Nord (Vinebre)
Escola Les Eres (Creixell)
Escola Les Moreres - ZER Cep de Sis (Santa Fe del Penedès)
Escola Les Moreres (Flaçà)
Escola Les Muralles (Montblanc)
Escola Les Mèlies (Vilafant)
Escola Llagut (Sant Pere Pescador)
Escola Llebetx (Vilanova i la Geltrú)
Escola Lluís Millet (El Masnou)
Escola Lluís Viñas i Viñoles (Móra d'Ebre)
Escola Llums del Nord (Puigcerdà)
Escola Lola Anglada (Badalona)
Escola Lola Anglada (Tiana)
Escola Loseron - ZER Val d'Aran (Naut Aran)
Escola M. Àngels Anglada (Figueres)
Escola Magí Morera i Galícia (Lleida)
Escola Malagrida (Olot)
Escola Mallorca (Barcelona)
Escola Mansuet (Collbató)
Escola Manuel Ortiz i Castelló (Juneda)
Escola Manuel de Castellví i Feliu - ZER Atzavara (Vilabella)
Escola Mar i Cel (Cubelles)
Escola Marcel·lí Domingo (Tivissa)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Castellví de Rosanes)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Cornellà de Llobregat)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Súria)
Escola Mare de Déu de la Candela (Valls)
Escola Mare de Déu de la Roca (Mont-roig del Camp)
Escola Mare de Déu del Carme(Alcoletge)
Escola Mare de Déu del Mont (Girona)
Escola Mare de Déu del Priorat (Banyeres del Penedès)
Escola Mare de Déu del Remei (Alcover)
Escola Mare de Déu del Rocío (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Mare de Déu del Roser (Riudecols)
Escola Mare de Déu del Roser (Vallmoll)
Escola Mare de Déu dels Torrents-ZER Poblet(Vimbodi)
Escola Margalló (Castelldefels)
Escola Maria García i Cabanes (L'Aldea)
Escola Marià Manent (Premià de Dalt)
Escola Maria Ossó (Sitges)
Escola Marquès de la Pobla (Capellades)
Escola Martí Poch (L'Espluga de Francolí)
Escola Mas Boadella (Sabadell)
Escola Mas Casanovas (Barcelona)
Escola Mas Masó (Salt)
Escola Mediterrani (Tarragona)
Escola Mercè Rodoreda (Barcelona)
Escola Mercè Rodoreda (Badalona)
Escola Mestre Enric Gibert i Camins (Barcelona)
Escola Mestral (Vilanova de la Barca)
Escola Mestres Montaña (Granollers)
Escola Milagros Consarnau (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Miquel Baró Daban (Seròs)
Escola Miquel Bleach (Barcelona)
Escola Miquel Carreras (Sabadell)
Escola Miquel de Unamuno (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Miquel Granell (Amposta)
Escola Miquel Martí i Pol (Sabadell)
Escola Miquel Martí i Pol (Viladecans)
Escola Miquel Utrillo (Sitges)
Escola Miralletes (Barcelona)
Escola Mont-roig - ZER Requesens (Darnius)
Escola Montbui (Caldes de Montbui)
Escola Montcau (Gelida)
Escola Montessori (Rubí)
Escola Montjuïc (Girona)
Escola Montsant - ZER Montsant-Serra de Prades (Ulldemolins)
Escola Montsant (Reus)
Escola Montserrat Solà (Mataró)
Escola Mossèn Baldiri Reixach (Sant Feliu de Guíxols)
Escola Mossèn Cinto Verdaguer (Rubí)
Escola Mossèn Jacint Verdaguer (Barcelona)
Escola Mossèn Jacint Verdaguer (Cornellà de Llobregat)
Escola Mossèn Joan Batlle (Blanes)
Escola Mowgli (Reus)
Escola Municipal Salvador Llobet (Granollers)
Escola Muntanyola (Muntanyola)
Escola Màrius Torres (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Nabí (Barcelona)
Escola Napoleó Soliva (Blanes)
Escola Narcís Monturiol (Roses)
Escola Nostra Llar (Sabadell)
Escola Octavio Paz (Barcelona)
Escola Onze de Setembre - ZER Baix Priorat (El Masroig)
Escola Onze de Setembre (Sant Quirze del Vallès)
Escola Orlandai (Barcelona)
Escola Parc de la Ciutadella (Barcelona)
Escola Parc de les Aigües (Figueres)
Escola Pardinyes (Lleida)
Escola Pare Poveda (Barcelona)
Escola Patufet Sant Jordi-Francesc Batallé i Ara (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Casals (Sabadell)
Escola Pau Casals (Vacarisses)
Escola Pau Casals (Rubí)
Escola Pau Casals (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Casals (El Vendrell)
Escola Pau Casals-Gràcia (Barcelona)
Escola Pau Delclòs (Tarragona)
Escola Pau Picasso (Badalona)
Escola Pau Romeva (Barcelona)
Escola Pau Sans (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pau Vila i Dinarès (Terrassa)
Escola Pau Vila (El Papiol)
Escola Pau Vila (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Països Catalans (Lliçà d'Amunt)
Escola Pedraforca. ZER Alt Berguedà ( Saldes)
Escola Pere Vila (Barcelona)
Escola Pere de Tera (Badalona)
Escola Perú (Barcelona)
Escola Pi d'en Xandri (Sant Cugat del Vallès)
Escola Pi Verd (Palafrugell)
Escola Pia de Granollers (Granollers)
Escola Pia de Moià (Moià)
Escola Pia de Vilanova i la Geltrú (Vilanova i la Geltrú)
Escola Pins del Vallès (Sant Cugat del Vallès)
Escola Pinya de Rosa (Blanes)
Escola Pla de l'Ametller (Banyoles)
Escola Poblenou (Barcelona)
Escola Pompeu Fabra (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pompeu Fabra (El Pont de Vilomara i Rocafort)
Escola Pompeu Fabra (Vilanova i la Geltrú)
Escola Pompeu Fabra (El Prat de Llobregat)
Escola Pompeu Fabra (Vilanova del Camí)
Escola Pompeu Fabra (Barcelona)
Escola Pompeu Fabra (Cunit)
Escola Pompeu Fabra (Parets del Vallès)
Escola Ponent (Tarragona)
Escola Portitxol (Torroella de Montgrí)
Escola Pràctiques II (Lleida)
Escola Prat de la Manta (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Príncep de Viana (Lleida)
Escola Proa (Barcelona)
Escola Projecte (Barcelona)
Escola Provençana (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Puigcerver (Reus)
Escola Puig Cavaller (Gandesa)
Escola Puig d'Arques (Cassà de la Selva)
Escola Puig de les Cadiretes (Llagostera)
Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana (Viladamat)
Escola Puiggraciós (La Garriga)
Escola Puigventós (Olesa de Montserrat)
Escola Pàmies - ZER La Font de l'Aiguadí (Ginestar)
Escola Rafael Alberti (Badalona)
Escola Rafael Casanova (Badalona)
Escola Ramon Berenguer III (Barcelona)
Escola Ramon Berenguer IV (Lleida)
Escola Ramon Casas (Barcelona)
Escola Ramon Gombal - ZER Espernallac (Penelles)
Escola Ramon Llull (Rubí)
Escola Ramon Llull (El Prat de Llobregat)
Escola Ramon Muntaner (Peralada)
Escola Ramón y Cajal (Barcelona)
Escola Remolins (Tortosa)
Escola Ribatallada (Sabadell)
Escola Riera Alta (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Riera de Ribes (Sant Pere de Ribes)
Escola Riu Segre (Lleida)
Escola Riumar (Deltebre)
Escola Roc Llop i Convalia - ZER Benissanet-Miravet (Miravet)
Escola Rocabruna - ZER El Francolí (Valls)
Escola Rocafonda (Mataró)
Escola Rosa dels Vents (Barcelona)
Escola Rossend Giol - ZER Baix Priorat (Porrera)
Escola Roureda (Sabadell)
Escola Ruda - ZER Val d'Aran (Naut Aran)
Escola Ruiz Amado (Castelló d'Empúries)
Escola Ruiz Giménez (Palamós)
Escola Saavedra (Tarragona)
Escola Sala i Badrinas (Terrassa)
Escola Salvador Dalí (Figueres)
Escola Salvador Espriu (Granollers)
Escola Salvador Espriu (Badalona)
Escola Samuntada (Sabadell)
Escola Sant Agustí - ZER Ebre (Riba-roja d'Ebre)
Escola Sant Antoni (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Sant Bartomeu - ZER Espernallac (Bellmunt d'Urgell)
Escola Sant Bernat Calvó (Vil·laseca)
Escola Sant Esteve (Castellar del Vallès)
Escola Sant Esteve de Guialbes (Vilademuls)
Escola Sant Gil (Torà)
Escola Sant Jaume de Bràfim - ZER Atzavara (Bràfim)
Escola Sant Jaume (El Prat de Llobregat)
Escola Sant Jaume (Portbou)
Escola Sant Jordi (Sant Vicenç de Montalt)
Escola Sant Jordi (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Sant Jordi (Vilanova i la Geltrú)
Escola Sant Jordi (Puigverd de Lleida)
Escola Sant Jordi (Lleida)
Escola Sant Josep - El Pi (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Sant Josep de Calassanç (Lleida)
Escola Sant Josep (Sant Vicenç dels Horts)
Escola Sant Julià (Sabadell)
Escola Sant Julià (L'Arboç)
Escola Sant Martí (Barcelona
Escola Sant Martí - ZER Val d'Aran (Naut Aran)
Escola Sant Martí (Torrelles de Llobregat)
Escola Sant Miquel (Cornellà de Llobregat)
Escola Sant Miquel (Ascó)
Escola Sant Miquel (Deltebre)
Escola Sant Pau (Figueres)
Escola Sant Pere Nolasc (Barcelona)
Escola Sant Ramon (El Pla de Santa Maria)
Escola Sant Sebastià - ZER Atzavara (Nulles)
Escola Sant Sebastià - ZER Requesens (Sant Climent Sescebes)
Escola Sant Sebastià (Els Pallaresos)
Escola Sant Vicenç (Mollet del Vallès)
Escola Santa Eugènia (Girona)
Escola Santa Eulàlia (Berga)
Escola Santa Eulàlia (Sant Pere de Ribes)
Escola Santa Margarida - ZER Alt Berguedà (Gósol)
Escola Santa Maria de Cervelló (Cervelló)
Escola Santa Maria de Gardeny (Lleida)
Escola Santiago Ramon y Cajal (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Schola (Rubí)
Escola Seat (Barcelona)
Escola Serra de Marina (Santa Coloma de Gramenent)
Escola Serra de Picamill - ZER Berguedà Centre (Vilada)
Escola Serra de Prades - ZER Montsant-Serra de Prades (Prades)
Escola Serrat Voltor - ZER Alt Berguedà (Vallcebre)
Escola Setelsis (Solsona)
Escola Silvestre Santaló (Salt)
Escola Solc (Barcelona)
Escola Solcunit (Cunit)
Escola Sot del Camp  (Sant Vicenç de Montalt)
Escola Splai (Barcelona)
Escola Tagamanent (La Garriga)
Escola Taialà (Girona)
Escola Teresa Altet (Rubí)
Escola Teresa Bergadà (Alguaire)
Escola Teresa de Pallejà (Fortià)
Escola Teresa Godes i Domènech (El Montmell)
Escola Teresina Martorell (El Vendrell)
Escola Terra Nostra (Olost)
Escola Terres de Ponent (Lleida)
Escola Tibidabo (Barcelona)
Escola Torre d'en Reig (Vilabertran)
Escola Torre de la Llebre (Rubí)
Escola Torrent d'en Melis (Barcelona)
Escola Torrent de Can Carabassa (Barcelona)
Escola Turó de Can Mates (Sant Cugat del Vallès)
Escola Turó del Cargol (Barcelona)
Escola Tàber (Barcelona)
Escola 1 d'Abril - ZER Ebre (La Palma d'Ebre)
Escola Ull del Vent (La Bisbal del Penedès)
Escola Valldaura (Manresa)
Escola Valldeneu (Sant Martí de Centelles)
Escola Vallgorgina (Vallgorguina)
Escola Vallgarriga (Sant Miquel de Fluvià)
Escola Vallmajor-ZER Elaia (Bovera)
Escola Ventura Gassol (El Morell)
Escola Verd (Girona)
Escola Veïnat (Salt)
Escola Vicente Aleixandre (Martorell)
Escola Viladecans IV (Viladecans)
Escola Vinya del Sastret (Sant Esteve Sesrovires)
Escola Vinyes Verdes (Sant Llorenç d'Hortons)
Escola 25 de Setembre (Rubí)
Escola Vista Alegre (Mataró)
Escola Volcà Bisaroques (Olot)
Escola Vora del Mar (Cubelles)
Escola Wagner (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Xoriguer (Centelles)
Escola d'Almenar (Almenar)
Escola de Bordils (Bordils)
Escola de Borredà - ZER Berguedà Centre (Borredà)
Escola de Cabanes (Cabanes)
Escola de Collsuspina - ZER El Moianès Llevant (Collsuspina)
Escola de L'Estany - ZER El Moianès Llevant (L'Estany)
Escola de La Riba (La Riba)
Escola de Llers (Llers)
Escola de Maians - ZER Bages (Castellfollit del Boix)
Escola de Mura - ZER El Moianès Ponent (Mura)
Escola de Pràctiques I (Lleida)
Escola de Pràctiques (Tarragona)
Escola de Rasquera - ZER La Font de l'Aiguadí (Rasquera)
Escola de Sant Quirze Safaja - ZER El Moianès Llevant (Sant Quirze Safaja)
Escola de la Valldan (Berga)
Escola del Far d'Empordà (El Far d'Empordà)
Escola del Parc (El Prat de Llobregat)
Escola del Soleràs - ZER Garrigues Altes (El Soleràs)
Escolàpies-Sant Josep de Calasanç (Sabadell)
FEDAC-Horta (Barcelona)
FEDAC-Sant Andreu (Barcelona)
Garbí Pere Vergés (Badalona)
Guinardó (Barcelona)
IES Costa i Llobera (Barcelona)
Inst-Esc Art. Oriol Martorell (Barcelona)
Institut Agustí Serra i Fontanet (Sabadell)
Institut Alexandre Galí (Sant Pere de Ribes)
Institut Alexandre de Riquer (Calaf)
Institut Alexandre Satorras (Matarò)
Institut Altafulla (Altafulla)
Institut Angeleta Ferrer i Sensat (Sant Cugat del Vallès)
Institut Apel·les Mestres (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Arnau Cadell (Sant Cugat del Vallès)
Institut Arquitecte Manuel Raspall (Cardedeu)
Institut Arraona (Sabadell)
Institut Badalona VII (Badalona)
Institut Baix Montseny (Sant Celoni)
Institut Baix Penedès (El Vendrell)
Institut Baldiri Guilera (El Prat de Llobregat)
Institut Barri Besòs (Barcelona)
Institut Bellvitge (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Bernat Metge (Barcelona)
Institut Bernat el Ferrer (Molins de Rei)
Institut Cal·lípolis (Tarragona)
Institut Camps Blancs (Sant Boi de Llobregat)
Institut Camí de Mar (Calafell)
Institut Can Puig (Sant Pere de Ribes)
Institut Can Vilumara (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Canigó (Almacelles)
Institut Cap Norfeu (Roses)
Institut Caparrella (Lleida)
Institut Carles Rahola i Llorens (Girona)
Institut Castelldefels (Castelldefels)
Institut Castellet (Sant Vicenç de Castellet)
Institut Castelló d'Empúries (Castelló d'Empúries)
Institut Cavall Bernat (Terrassa)
Institut Celestí Bellera (Granollers)
Institut Cendrassos (Figueres)
Institut Cirviànum de Torelló (Torelló)
Institut Ciutat de Balaguer(Balaguer)
Institut Collblanc (Tarragona)
Institut Consell de Cent (Barcelona)
Institut Creu de Saba (Olesa de Montserrat)
Institut Cubelles (Cubelles)
Institut Dolors Mallafrè i Ros (Vilanova i la Geltrú)
Institut Dr. Puigvert (Barcelona)
Institut El Cairat (Esparreguera)
Institut El Foix (Santa Margarida i els Monjos)
Institut El Pedró (L'Escala)
Institut El Sui (Cardedeu)
Institut Ermengol IV (Bellcaire d'Urgell)
Institut Escola 3 d'Abril (Móra la Nova)
Institut Escola Castellterçol (Castellterçol)
Institut Escola Costa i Llobera (Barcelona)
Institut Escola Mare de Déu del Portal (Batea)
Institut Escola del Treball (Lleida)
Institut Escola Sant Joan de les Abadesses (Sant Joan de les Abadesses)
Institut Estany de la Ricarda (El Prat de Llobregat)
Institut Euclides (Pineda de Mar)
Institut Europa (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Ferran Casablancas (Sabadell)
Institut Font del Ferro (Palafolls)
Institut Francesc Ferrer i Guàrdia (Sant Joan Despí)
Institut Francesc Ribalta (Solsona)
Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas (Vilanova i la Geltrú)
Institut Francisco de Goya (Barcelona)
Institut Gabriel Ferrater i Soler (Reus)
Institut Gabriela Mistral (Sant Vicenç dels Horts)
Institut Gaudí (Reus)
Institut Gelida (Gelida)
Institut Guindàvols (Lleida)
Institut Hipàtia d'Alexandria (Llicà d'Amunt)
Institut Icària (Barcelona)
Institut Illa de Rodes (Roses)
Institut Illa dels Banyols (El Prat de Llobregat)
Institut Investigador Blanxart (Terrassa)
Institut Jaume Mimó (Cerdanyola del Vallès)
Institut Jaume Salvador i Pedrol (Sant Joan Despí)
Institut Jaume Vicens Vives (Girona)
Institut Joan Coromines (Barcelona)
Institut Joan Fuster (Barcelona)
Institut Joan Miró (Cornellà de Llobregat)
Institut Joan Oliver (Sabadell)
Institut Joan Ramon Benaprès (Sitges)
Institut Joan Solà (Torrefarrera)
Institut Joan d'Àustria (Barcelona)
Institut Joaquim Mir (Vilanova i la Geltrú)
Institut Joaquima Pla i Farreras (Sant Cugat del Vallès)
Institut Joaquin Bau (Tortosa)
Institut Jonqueres (Sabadell)
Institut Josep Brugulat (Banyoles)
Institut Josep Lladonosa (Lleida)
Institut Josep Lluís Sert (Castelldefels)
Institut Josep Pla (Barcelona)
Institut Josep Puig i Cadafalch (Mataró)
Institut Josep Vallverdú (Les Borges Blanques)
Institut Julio Antonio (Móra d'Ebre)
Institut L'Alzina (Barcelona)
Institut La Guineueta (Barcelona)
Institut La Pineda (Badalona)
Institut La Segarra (Cervera)
Institut La Serreta (Rubí)
Institut Les Planes (Santa Bàrbara)
Institut Les Termes (Sabadell)
Institut Llavaneres (Sant Andreu de Llavaneres)
Institut Lluís Vives (Barcelona)
Institut Manuel Carrasco i Formiguera (Barcelona)
Institut Manuel de Cabanyes (Vilanova i la Geltrú)
Institut Manuel de Montsuar (Lleida)
Institut Margarida Xirgu (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Maria Aurèlia Capmany (Cornellà de Llobregat)
Institut Maria Rúbies (Lleida)
Institut Marianao (Sant Boi de Llobregat)
Institut Marius Torres (Lleida)
Institut Martí Dot (Sant Feliu de Llobregat)
Institut Martí l'Humà (Montblanc)
Institut Matadepera (Matadepera)
Institut Mediterrània (El Masnou)
Institut Mediterrània (Castelldefels)
Institut Menéndez y Pelayo (Barcelona)
Institut Mercè Rodoreda (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Milà i Fontanals (Barcelona)
Institut Moianès (Moià)
Institut Moisès Broggi (Barcelona)
Institut de Mollet del Vallès (Mollet del Vallès)
Institut Montbui (Santa Margarida de Montbui)
Institut Montgrí (Torroella de Montgrí)
Institut Montilivi (Girona)
Institut Montserrat Colomer (Sant Esteve Sesrovires)
Institut Montserrat Roig (Terrassa)
Institut Montserrat (Barcelona)
Institut Montsià (Amposta)
Institut Narcís Monturiol (Barcelona)
Institut Narcís Monturiol (Figueres)
Institut Narcís Oller (Valls)
Institut Narcís Xifra i Masmitjà (Girona)
Institut Olivar Gran (Figueres)
Institut Olorda (Sant Feliu de Llobregat)
Institut Pau Claris (Barcelona)
Institut Pau Vila (Sabadell)
Institut Pere Alsius i Torrent (Banyoles)
Institut Pla d'en Boet (Mataró)
Institut Pla de l'Estany (Banyoles)
Institut Pompeu Fabra (Badalona)
Institut Príncep de Viana (Barcelona)
Institut Puig de la Creu (Castellar del Vallès)
Institut Quercus (Sant Joan de Villatorrada)
Institut Ramon Barbat i Miracle (Vila-seca)
Institut Ramon Berenguer IV (Amposta)
Institut Ramon Casas i Carbó (Palau-solità i Plegamans)
Institut Ramon Muntaner (Figueres)
Institut Ramon Turró i Darder (Malgrat de Mar)
Institut Ramon de la Torre (Torredembarra)
Institut Reguissol (Santa Maria de Palautordera)
Institut Ribera Baixa (El Prat de Llobregat)
Institut Roda de Barà (Roda de Barà)
Institut Roseta Mauri (Reus)
Institut S'Agulla(Blanes)
Institut Salvador Dalí (El Prat de Llobregat)
Institut Salvador Espriu (Barcelona)
Institut Salvador Espriu (Salt)
Institut Sant Pere i Sant Pau (Tarragona)
Institut Santa Eulàlia (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Sòl de Riu (Alcanar)
Institut Taradell (Taradell)
Institut Thos i Codina (Mataró)
Institut Torras i Bages (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Torre Roja (Viladecans)
Institut Torrevicens (Lleida)
Institut Valldemossa (Barcelona)
Institut Vallvera (Salt)
Institut Vallès (Sabadell)
Institut Verdaguer (Barcelona)
Institut Vescomtat de Cabrera (Hostalric)
Institut Vila de Gràcia (Barcelona)
Institut Vil·la Romana (La Garriga)
Institut Voltrera (Abrera)
Institut d'Alcarràs (Alcarràs)
Institut de Castellar (Castellar del Vallès)
Institut de Celrà (Celrà)
Institut de Corbera de Llobregat (Corbera de Llobregat)
Institut de Flix (Flix)
Institut de L'Arboç (L'Arboç)
Institut de La Jonquera (La Jonquera)
Institut de La Sénia (La Sénia)
Institut de Llançà (Llançà)
Institut de Lliçà (Lliçà d'Amunt)
Institut de Masquefa (Masquefa)
Institut de Palamós (Palamós)
Institut de Pallejà (Pallejà)
Institut de Puig-reig (Puig-reig)
Institut de Tecnificació (Amposta)
Institut l'Olivera (La Granadella)
Jaume Viladoms (Sabadell)
Jesús Salvador (Sabadell)
Joan Pelegrí (Barcelona)
Joaquina de Vedruna (Terrassa)
L'Horitzó (Barcelona)
La Bressola de Sant Esteve
La Immaculada (Sabadell)
Lestonnac-l'Ensenyança (Lleida)
Literatura infantil i juvenil
López Vicuña (Barcelona)
Mare de Déu de Montserrat (Les Borges Blanques)
Mare de Déu del Carme (El Prat de Llobregat)
Mare de Déu del Lledó (Valls)
Maristes Montserrat (Lleida)
María Inmaculada (Tremp)
Mestral (Jorba)
Nostra Senyora de Montserrat (Parets del Vallès)
Nucli de biblioteques escolars dels CRP de BCN
Nyils ( Roselló)
Escola Oscus (Barcelona)
PRO DG EBB ( Servei Innovació i Recerca Educativa) (Barcelona)
Centre de Recursos Llengües estrangeres (Barcelona)
Prada ( Conflent)
Pureza de María (Sant Cugat del Vallès)
Quins llibres...?
Saint George's School (Fornells de la Selva)
SBE L'Amic de Paper
SE CRP Ciutat Vella (Barcelona)
SE CRP Ciutat de Badalona (Badalona)
SE CRP Ciutat de Sant Adrià de Besòs (Sant Adrià de Besòs)
SE CRP Ciutat de Sta. Coloma Gramenet (Santa Coloma de Gramenet)
SE CRP Ciutat de l'Hospitalet de Llobregat (L'Hospitalet de Llobregat)
SE CRP Eixample (Barcelona)
SE CRP Gràcia (Barcelona)
SE CRP Horta-Guinardó (Barcelona)
SE CRP Les Corts (Barcelona)
SE CRP Nou Barris (Barcelona)
SE CRP Reus (Reus)
SE CRP Sant Martí (Barcelona)
SE CRP Sants-Montjuïc (Barcelona)
SE CRP Sarrià-Sant Gervasi (Barcelona)
SE CRP Vallès Occidental VIII (Castellar del Vallès)
SE CRP d'Osona (Vic)
SE CRP de Castelldefels (Castelldefels)
SE CRP de La Cerdanya (Puigcerdà)
SE CRP de Ribera d'Ebre (Móra d'Ebre)
SE CRP de l'Alt Camp (Valls)
SE CRP de l'Alt Empordà (Figueres)
SE CRP de l'Alt Penedès (Vilafranca del Penedès)
SE CRP de l'Alt Urgell (La Seu d'Urgell)
SE CRP de l'Alta Ribagorça (El Pont de Suert)
SE CRP de l'Anoia (Igualada)
SE CRP de la Conca de Barberà (Montblanc)
SE CRP de la Garrotxa (Olot)
SE CRP de la Noguera (Balaguer)
SE CRP de la Segarra (Cervera)
SE CRP de la Selva I (Santa Coloma de Farners)
SE CRP de la Selva II (Blanes)
SE CRP de la Terra Alta (Gandesa)
SE CRP de les Garrigues (Les Borges Blanques)
SE CRP del Bages (Manresa)
SE CRP del Baix Ebre (Tortosa)
SE CRP del Baix Empordà (La Bisbal d'Empordà)
SE CRP del Baix Llobregat I (Sant Feliu de Llobregat)
SE CRP del Baix Llobregat III (Sant Boi de Llobregat)
SE CRP del Baix Llobregat IV (El Prat de Llobregat)
SE CRP del Baix Llobregat V (Cornellà de Llobregat)
SE CRP del Baix Llobregat VI (Sant Vicenç dels Horts)
SE CRP del Baix Llobregat VII (Martorell)
SE CRP del Baix Llobregat VIII (Esplugues de Llobregat)
SE CRP del Baix Penedès (El Vendrell)
SE CRP del Berguedà (Berga)
SE CRP del Garraf (Vilanova i la Geltrú)
SE CRP del Gironès (Girona)
SE CRP del Maresme I (Mataró)
SE CRP del Maresme II (Pineda de Mar)
SE CRP del Maresme III (Alella)
SE CRP del Montsià (Amposta)
SE CRP del Pallars Jussà (Tremp)
SE CRP del Pla d'Urgell (Mollerussa)
SE CRP del Pla de l'Estany (Banyoles)
SE CRP del Priorat (Falset)
SE CRP del Ripollès (Ripoll)
SE CRP del Segrià (Lleida)
SE CRP del Solsonès (Solsona)
SE CRP del Tarragonès (Tarragona)
SE CRP del Vallès Occidental I (Sabadell)
SE CRP del Vallès Occidental II (Terrassa)
SE CRP del Vallès Occidental IV (Sant Cugat del Vallès)
SE CRP del Vallès Occidental V (Cerdanyola del Vallès)
SE CRP del Vallès Occidental VI (Montcada i Reixac)
SE CRP del Vallès Oriental I (Granollers)
SE CRP del Vallès Oriental II (Montmeló)
SE CRP del Vallès Oriental III (Sant Celoni)
SE Ext. de CRP de Cornudella de Montsant (Cornudella de Montsant)
Sadako (Barcelona)
Sagrada Família (Barcelona)
Salesians Sabadell (Sabadell)
Sant Andreu (Badalona)
Sant Francesc (Sabadell)
Sant Gabriel (Torroella de Montgrí)
Sant Galdric (Perpinyà)
Sant Jaume (Lleida)
Sant Josep (Navàs)
Sant Vicenç (Sant Vicenç dels Horts)
Santa Anna (Lleida)
Santa Clara (Sabadell)
Santa Teresa (Móra d'Ebre)
Santíssima Trinitat (Badalona)
Sec. d'Institut de Badalona (Badalona)
Sec. d'Institut Caldes de Malavella (Caldes de Malavella)
Sec. d'Institut Cap de Creus (Cadaqués)
Sec. d'Institut Cardener (Sant Joan de Villatorrada)
Sec. d'Institut Cristòfol Colom (Barcelona)
Sec. d'Institut de Vallbona d'Anoia (Vallbona d'Anoia)
Sec. d'Institut Josep Comas i Solà (Barcelona)
Sec. d'Institut Montsant (Cornudella de Montsant)
Sec. d'Institut Parets del Vallès II( Parets del Vallès )
Sec. d'Institut Pont del Diable (Tarragona)
Sec. d'Institut Roquetes II (Sant Pere de Ribes)
Sec. d'Institut Salvador Sunyer i Aimeric (Salt)
Sec. d'Institut Tiana (Tiana)
Sec. d'Institut Torrelles de Llobregat (Torrelles de Llobregat)
Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri (Teià)
Secundària Pompeu Fabra
Taller Ginebró (Cardedeu)
Terraferma (Alpicat)
ZER Baix Priorat (Porrera)
ZER Berguedà Centre (Vilada)
ZER El Francolí (Valls)
ZER El Moianès Ponent (Calders)
ZER Montsant-Serra de Prades (Cornudella de Montsant)
ZER Val d'Aran (Naut Aran)

 

Biblioteques ePèrgam2

Aspasim (Barcelona)
Bergantí (El Masnou)
Betúlia (Badalona)
Biblioteca Ajuts Tècnics
C.Bon Salvador (Sant Feliu de Llobregat)
C.Sagrada Família (Sant Carles de la Ràpita)
C.Sagrada Família (Tortosa)
CEE Alba (Reus)
CEE Centre de Formació i Treball Flor de Maig (Cerdanyola del Vallès)
CEE Doctor Ramon Suriñach (Ripoll)
CEE El Pontarró (Martorell)
CEE Esperança (Lleida)
CEE Font de l'Abella (Girona)
CEE Francesc Bellapart (Sabadell)
CEE Mare de Déu del Mont (Vilafant)
CEE Palau (Girona)
CEE Sant Jordi (Tortosa)
CEE Siloé (Mollerussa)
CEE Ventijol (Blanes)
CFA Balaguer (Balaguer)
CFA Can Serra (L'Hospitalet de Llobregat)
CFA Catalònia (L'Hospitalet de Llobregat)
CFA Canovelles (Canovelles)
CFA Cornellà de Llobregat (Cornellà de Llobregat)
CFA Eugeni d'Ors (Esplugues de Llobregat)
CFA Els Tarongers (Mataró)
CFA La Llagosta (La Llagosta)
CFA Mare de Déu de Montserrat (Olesa de Montserrat)
CFA Mollerussa (Mollerussa)
CFA Solsonès (Solsona)
CFA Tremp (Tremp)
CFA Val d'Aran (Vielha e Mijaran)
CFT Flor de Maig (Cerdanyola del Vallès)
Casals-Gràcia (Manlleu)
Cor de Maria (Mataró)
Doctor Masmitjà (Girona)
EA de Manresa (Manresa)
EASD Deià (Barcelona)
EASD Ondara (Tàrrega)
EASD d'Olot (Olot)
EOI Esplugues (Esplugues de Llobregat)
EOI d'Amposta (Amposta)
EOI de Cornellà de Llobregat (Cornellà de Llobregat)
EOI de L'Hospitalet de Llobregat (Hospitalet de Llobregat)
EOI de La Seu d'Urgell (La Seu d'Urgell)
EOI de Lleida (Lleida)
EOI de Manresa (Manresa)
EOI de Ribera d'Ebre (Mora d'Ebre)
EOI de Ripoll (Ripoll)
EOI de Rubí (Rubí)
EOI de Sabadell (Sabadell)
EOI de Valls (Valls)
EOI de Viladecans (Viladecans)
EOI del Vendrell (El Vendrell)
El Brot (Sant Joan Despí)
El Cim (Terrassa)
El Clot (Barcelona)
Escola Els Pins
Escola Olga Xirinacs
Escola - Llar Lluís Maria Mestres i Martí (Olot)
Escola 21 d'Abril (L'Aldea)
Escola Abat Ruera - ZER Pedrera (Puiggròs)
Escola Agnès de Sitges (Sitges)  
Escola Agrupació Sant Jordi (Fonollosa)
Escola Agustí Bartra (Terrassa)
Escola Agustí Gifre (Sant Gregori)
Escola Aldric (Cassà de la Selva)
Escola Alfons XIII (Molins de Rei)
Escola Alfred Potrony (Térmens)
Escola Alta Segarra (Calaf)
Escola Alzina Reclamadora (Fontcoberta)
Escola Ametllers (Sant Joan de Vilatorrada)
Escola Anicet de Pagès i de Puig (Figueres)
Escola Annexa - Joan Puigbert (Girona)
Escola Antaviana (Barcelona)
Escola Antoni Balmanya (Barcelona)
Escola Antoni Botey (Badalona)
Escola Antoni Doltra (Pineda de Mar)
Escola Antoni Gaudí (Santa Margarida de Montbui)
Escola Antoni Grau Minguell (Sant Quintí de Mediona)
Escola Antoni Ubach i Soler (Terrassa)
Escola Antoni Vilanova (Falset)
Escola Antonio Machado (Mataró)
Escola Anxaneta (Mataró)
Escola Arnau Berenguer (El Palau d'Anglesola)
Escola Arnau Mir - ZER Urgellet (Ribera d'Urgellet)
Escola Aurora - ZER Alt Lluçanès (Sant Boi de Lluçanès)
Escola Bages (Manresa)
Escola Baldiri Reixac (Barcelona)
Escola Baldiri Reixac (Badalona)
Escola Balàfia (Lleida)
Escola Beat Bonaventura Gran (Riudoms)
Escola Bellpuig (Sant Julià de Vilatorta)
Escola Benviure (Castellbisbal)
Escola Berenguer de Montoliu - ZER Els Ceps (Masllorenç)
Escola Bernat de Riudemeia (Argentona)
Escola Bisbat d'Egara (Terrassa)
Escola Blanca de Villalonga-ZER Alt Segrià (La Portella)
Escola Bonavista (Castellar del Vallès)
Escola Bonavista (Bellcaire d'Urgell)
Escola Bufalà (Badalona)
Escola Bítem - ZER Riu Avall (Tortosa)
Escola Cal Músic (Mollet del Vallès)
Escola Calderón de la Barca (Barcelona)
Escola Cal·lípolis (Vila-seca)
Escola Campderrós (Vallirana)
Escola Camí del Mig (Mataró)
Escola Can Besora (Mollet del Vallès)
Escola Can Cladellas (Palau-solità i Plegamans)
Escola Can Coll (Torrelles de Llobregat)
Escola Can Manent (Cardedeu)
Escola Can Massallera (Sant Boi de Llobregat)
Escola Can Parera (Montornès del Vallès)
Escola Can Roca (Castelldefels)
Escola Can Rull (Sabadell)
Escola Can Salvi (Sant Andreu de la Barca)
Escola Can Serra (Barberà del Vallès)
Escola Can Sorts (Sentmenat)
Escola Canigó (Sant Just Desvern)
Escola Carles Buïgas (Cerdanyola del Vallès)
Escola Carles Faust (Blanes)
Escola Carme Guasch i Darné (Figueres)
Escola Cascavell (Sant Adrià de Besòs)
Escola Castanyer (Sant Joan les Fonts)
Escola Castell Ciuró (Molins de Rei)
Escola Castell d'Òdena (Òdena)
Escola Castell de Farners (Santa Coloma de Farners)
Escola Castell-Ciutat - ZER Urgellet (La Seu d'Urgell)
Escola Castellroc (Castellfollit de la Roca)
Escola Catalunya (Sant Adrià de Besòs)
Escola Cervantes (Barcelona)
Escola Ciutat Jardí (Lleida)
Escola Ciutat d'Alba (Sant Cugat del Vallès)
Escola Collaso i Gil (Barcelona)
Escola Collserola (Sant Cugat del Vallès)
Escola Collserola (Cerdanyola del Vallès)
Escola Colònia Güell (Santa Coloma de Cervelló)
Escola Comtes de Lacambra (Les Masies de Voltregà)
Escola Consol Ferré (Amposta)
Escola Cor de Roure (Santa Coloma de Queralt)
Escola Cristòfor Mestre (Vilafranca del Penedès)
Escola Cèlia Artiga (Reus)
Escola Cèsar August (Tarragona)
Escola Cèsar Martinell - ZER Terra Alta-Centre (El Pinell de Brai)
Escola Cérvola Blanca (Sant Martí de Tous)
Escola de Ponts (Ponts)
Escola Doctor Arruga (Begur)
Escola Doctor Carulla (Arbúcies)
Escola Doctor Ferran - ZER Terra Alta-Centre (Corbera d'Ebre)
Escola Doctor Joaquim Salarich (Vic)
Escola Doctor Serés (Alpicat)
Escola Doctor Sobrequés (Bescanó)
Escola Dolors Almeda (Cornellà de Llobregat)
Escola Dolors Martí i Badia (Igualada)
Escola Dolors Monserdà-Santapau (Barcelona)
Escola Dolors Piera (Vilafranca del Penedès)
Escola Domeny (Girona)
Escola Dones d'Aigua (Sant Iscle de Vallalta)
Escola Dovella (Barcelona)
Escola Eiximenis (Girona)
Escola El Bosc de la Pabordia (Girona)
Escola El Bruc (Riells i Viabrea)
Escola El Castellot (Castellví de la Marca)
Escola El Cucurull (Roda de Barà)
Escola El Cérvol - ZER Riu Set (Cervià de les Garrigues)
Escola El Despujol (Les Masies de Voltregà)
Escola El Garrofer (Viladecans)
Escola El Gurri - ZER Guilleries (Taradell)
Escola El Martinet (Ripollet)
Escola El Morrot (Olot)
Escola El Pi Gros (Sant Cebrià de Vallalta)
Escola El Roquissar (Altafulla)
Escola El Roure (Pontons)
Escola El Sitjar (Linyola)
Escola El Sol i La Lluna (Castellar del Vallès)
Escola El Solell (La Palma de Cervelló)
Escola El Temple (Tortosa)
Escola El Timó - ZER Plaurcén (Sidamon)
Escola El Vallès (Terrassa)
Escola El Vinyet (Solsona)
Escola Elisa Badia (Barberà del Vallès)
Escola Elisenda de Montcada (Barcelona)
Escola Els Agols - ZER Urgellet (Montferrer i Castellbò)
Escola Els Alocs (Vilassar de Mar)
Escola Els Aubis - ZER Riu Set (L'Albi)
Escola Els Castanyers - ZER Guilleries (Viladrau)
Escola Els Cingles (L'Ametlla del Vallès)
Escola Els Cossetans (Cunit)
Escola Els Horts (Barcelona)
Escola Els Planells (Artesa de Segre)
Escola Els Raiers (La Pobla de Segur)
Escola Els Vinyals (Lliçà de Vall)
Escola Els Xiprers (Barcelona)
Escola Elvira Cuyàs (Montcada i Reixac)
Escola Emili Juncadella (Barcelona)
Escola Encarnació Fonoll (Dosrius)
Escola Enric Granados (Barcelona)
Escola Enric Tatché i Pol (Ripollet)
Escola Enxaneta (Terrassa)
Escola Ernest Lluch (Abrera)
Escola Escola Nova (Cervelló)
Escola Espígol - ZER Riu Ondara (Tornabous)
Escola Estel (Molins de Rei)
Escola Estel-Guinardó (Barcelona)
Escola Esteve Carles (Lloret de Mar)
Escola Europa (Salou)
Escola Fanals d'Aro (Castell-Platja d'Aro)
Escola Feliu i Vegués (Badalona)
Escola Ferran de Sagarra (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Ferrer i Guàrdia (Granollers)
Escola Ferrer i Guàrdia (Barcelona)
Escola Flama (Sant Fruitós de Bages)
Escola Folch i Torres (Esplugues de Llobregat)
Escola Font Freda (Montcada i Reixac)
Escola Font de l'Anoia - ZER Vent d'Avall (Sant Martí Sesgueioles)
Escola Font de l'Orpina (Vacarisses)
Escola Font del Roure (Masquefa)
Escola Forn d'Anells (Fornells de la Selva)
Escola Francesc Aldea i Pérez (Terrassa)
Escola Francesc Feliu-ZER Baix Segrià (Aitona)
Escola Francesc Ferrer i Guàrdia (El Masnou)
Escola Frederic Mistral (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Gabriel Castella i Raich (Igualada)
Escola Galceran de Pinós (Bagà)
Escola García i Fossas (Igualada)
Escola Garigot (Castelldefels)
Escola Garona (Vielha e Mijaran)
Escola Gaspar de Queralt (Amer)
Escola Gaudí (Sabadell)
Escola General Prim (Reus)
Escola Gil Cristià i Arbós (La Selva del Camp)
Escola Ginesta (Matadepera)
Escola Gonçal Comellas (Avinyonet de Puigventós)
Escola Guerau de Liost (Les Franqueses del Vallès)
Escola Guerau de Peguera (Torrelles de Foix)
Escola Guillem Fortuny (Cambrils)
Escola Guillem Isarn (La Fuliola)
Escola Guillem de Balsareny (Balsareny)
Escola Guillem de Claramunt (La Secuita)
Escola Heurom - ZER Alt Lluçanès (Perafita)
Escola Horta Vella (Sant Carles de la Ràpita)
Escola Ignasi Iglesias (Tordera)
Escola Ignasi Melé i Farré (Tossa de Mar)
Escola Ildefons Cerdà (Centelles)
Escola Isaac Peral (Terrassa)
Escola Isabel Besora (Reus)
Escola Jacint Verdaguer (Canovelles)
Escola Jacint Verdaguer (Pallejà)
Escola Jacint Verdaguer (Santa Eugènia de Berga)
Escola Jaume Balmes (Castellbell i el Vilar)
Escola Jaume Balmes (Cervera)
Escola Jaume Ferran i Clua (Sant Cugat del Vallès)
Escola Jaume II (El Perelló)
Escola Joan Ardèvol (Cambrils)
Escola Joan Coromines (Mataró)
Escola Joan Maragall - ZER Els Volcans (Santa Pau)
Escola Joan Maragall (Sant Andreu de la Barca)
Escola Joan Maragall (Ripoll)
Escola Joan Miró (Badalona)
Escola Joan Miró (Barcelona)
Escola Joan Perucho (Albinyana)
Escola Joan Plana (Puigpelat)
Escola Joan Salvat Papasseit (Mollet del Vallès)
Escola Joan Salvat i Papasseit (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Joan Sanpera i Torras (Les Franqueses del Vallès)
Escola Joan XXIII (Terrassa)
Escola Joan XXIII (Les Borges Blanques)
Escola Joan de Margarit (La Bisbal d'Empordà)
Escola Joaquim Ruyra (Blanes)
Escola Joaquim Vallmajó (Navata)
Escola Joc de la Bola (Lleida)
Escola Joncadella (Sant Joan de Vilatorrada)
Escola Josep Baltà i Elias (Vilafranca del Penedès)
Escola Josep Boada (Badalona)
Escola Josep Dalmau i Carles (Girona)
Escola Josep Espasa - ZER Riu Set (La Pobla de Cérvoles)
Escola Josep Ferrà i Esteva (Olesa de Montserrat)
Escola Josep Fusté (Alforja)
Escola Josep Guinovart (Castelldefels)
Escola Josep Güell - ZER Pedrera (Els Omellons)
Escola Josep M. Soler i Gené (Montbrió del Camp)
Escola Josep Madrenys (Vilobí d'Onyar)
Escola Josep Manuel Peramàs (Mataró)
Escola Josep Maria Ciurana (Sant Boi de Llobregat)
Escola Josep Maria Folch i Torres (Palau-solità i Plegamans)
Escola Josep Maria Madorell (Molins de Rei)
Escola Josep Maria de Sagarra (Barcelona)
Escola Josep Masclans (Vallbona d'Anoia)
Escola Josep Nin (Salomó)
Escola Josep Pallerola i Roca (Sant Celoni)
Escola Josep Veciana (Perafort)
Escola José Echegaray (Martorell)
Escola José Juan Ortiz (Sant Andreu de la Barca)
Escola Juan Ramón Jiménez (Martorell)
Escola L'Agulla (El Catllar)
Escola L'Antina (Torredembarra)
Escola L'Entorn (Porqueres)
Escola L'Estació (Sant Feliu de Guíxols)
Escola L'Estany - ZER Empordanet-Gavarres (Ullastret)
Escola L'Estel - ZER Els Ceps (Bonastre)
Escola L'Estel - ZER Vent Serè (Castellnou de Seana)
Escola L'Estel (Barcelona)
Escola L'Estel (Sant Guim de Freixenet)
Escola L'Olivera (Cabrils)
Escola La Benaula (Caldes de Malavella)
Escola La Bòbila (Cambrils)
Escola La Canonja (La Canonja)
Escola La Carpa (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola La Falguera (Vilanova del Vallès)
Escola La Fassina - ZER Serra d'Ancosa (Mediona)
Escola La Florida (Santa Perpètua de Mogoda)
Escola La Forja - ZER Alt Lluçanès (Alpens)
Escola La Garalda (Pallejà)
Escola La Gessera - ZER Ports-Algars (Caseres)
Escola La Ginesta (Vallirana)
Escola La Ginesta (Calafell)
Escola La LLàntia (Mataró)
Escola La Llacuna del Poblenou (Barcelona)
Escola La Maquinista (Barcelona)
Escola La Mar Bella (Barcelona)
Escola La Mercè (Tortosa)
Escola La Miranda-ZER Ports-Algars (Arnes)
Escola La Mitjana (Lleida)
Escola La Monjoia (Sant Bartomeu del Grau)
Escola La Muntanya (Aiguafreda)
Escola La Muñeira (Badia del Vallès)
Escola La Nova Electra (Terrassa)
Escola La Pedra Dreta - ZER Empordanet-Gavarres (Cruïlles, Monells i Sant Sadurní l'Heura)
Escola La Pineda - ZER Riu Avall (Tivenys)
Escola La Plana (Vila-seca)
Escola La Portalada (Altafulla)
Escola La Roureda (Tordera)
Escola La Sagrera (Santa Eulàlia de Ronçana)
Escola La Salut (Collbató)
Escola La Sardana (Badia del Vallès)
Escola La Sedeta (Barcelona)
Escola La Serreta (Alella)
Escola La Sínia (Molins de Rei)
Escola La Sínia (Vic)
Escola La Sínia (Calonge)
Escola La Valira (La Seu d'Urgell)
Escola La Vall Fosca - ZER Pallars Jussà (La Torre de Cabdella)
Escola Labandària (Sant Andreu de Llavaneres)
Escola Les Arenes (Terrassa)
Escola Les Arrels (Mollerussa)
Escola Les Basseroles (Seva)
Escola Les Deveses (Salt)
Escola Les Escomes - ZER El Llierca (Sant Jaume de Llierca)
Escola Les Falgueres (Celrà)
Escola Les Flandes (Piera)
Escola Les Fontetes (Cerdanyola del Vallès)
Escola Les Fonts (Argentona)
Escola Les Fonts (Gelida)
Escola Les Gavarres - ZER Empordanet-Gavarres (Cruïlles, Monells i Sant Sadurní l'Heura)
Escola Les Llisses (Lliçà de Vall)
Escola Les Moreres - ZER La Parellada (Aiguamúrcia)
Escola Les Parellades (Sant Pere de Ribes)
Escola Les Pinediques (Taradell)
Escola Les Roques Blaves (Esparreguera)
Escola Les Roquetes (Sant Pere de Ribes)
Escola Les Savines (Cervera)
Escola Les Vinyes (Sant Cugat Sesgarrigues)
Escola Lillet A. Güell (La Pobla de Lillet)
Escola Llebeig (Vilobí del Penedès)
Escola Lledoner (Granollers)
Escola Llicorella - ZER L'Aglà (Gratallops)
Escola Llorens i Artigas (Badalona)
Escola Lluçanès (Prats de Lluçanès)
Escola Lluís Castells - ZER Els Volcans (Riudaura)
Escola Lluís Piquer (Parets del Vallès)
Escola Lluís Vives (Castelldefels)
Escola Lola Anglada (Martorell)
Escola Lola Anglada (Sant Quirze del Vallès)
Escola Los Castellets - ZER Terra Alta Nord (La Fatarella)
Escola Madrenc (Vilablareix)
Escola Magraners (Lleida)
Escola Marcel·lí Domingo (Tarragona)
Escola Marcel·lí Esquius (Mont-roig del Camp)
Escola Marcel·lí Moragas (Gavà)
Escola Mare Nostrum (Barcelona)
Escola Mare de Déu de Bellvitge (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Mare de Déu de la Candela (Bogatell)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Barcelona)
Escola Mare de Déu de la Fontcalda-ZER Ports-Algars (Prat de Comte)
Escola Mare de Déu de Montserrat-ZER Vall de l'Aranyó (L'Albagés)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Malgrat de Mar)
Escola Mare de Déu de Montserrat (Premià de Mar)
Escola Mare de Déu de Núria (Ribes de Freser)
Escola Mare de Déu de Talló (Bellver de Cerdanya)
Escola Mare de Déu de l'Esperança - ZER La Parellada (Figuerola del Camp)
Escola Mare de Déu de l'Horta (Ivars d'Urgell)
Escola Mare de Déu de la Mercè (Calonge)
Escola Mare de Déu de la Muntanya (Esparreguera)
Escola Mare de Déu del Lledó (La Pobla de Mafumet)
Escola Mare de Déu del Patrocini (Cardona)
Escola Mare de Déu del Sòl del Pont (Roda de Ter)
Escola Marjal-ZER Mediterrània(Alcanar)
Escola Maria Borés (La Pobla de Claramunt)
Escola Maria Fernández de Lara (Sant Boi de Llobregat)
Escola Marina (Montgat)
Escola Marinada - ZER Vent Serè (Vilanova de Bellpuig)
Escola Marinada (Montornès del Vallès)
Escola Marinada (El Masnou)
Escola Marinada (Barcelona)
Escola Marinada (Cambrils)
Escola Marta Mata (Viladecans)
Escola Marta Mata (Vilanova del Camí)
Escola Marta Mata (Torelló)
Escola Marta Mata (Girona)
Escola Marta Mata (El Vendrell)
Escola Martinet (Cornellà de Llobregat)
Escola Martí Inglès (Palau-saverdera)
Escola Mas Clariana (Cambrils)
Escola Mas Clarà (La Bisbal d'Empordà)
Escola Mas Maria (Cabrils)
Escola Mas i Perera (Vilafranca del Penedès)
Escola Matagalls (Santa Maria de Palautordera)
Escola Matilde Orduña (Esplugues de Llobregat)
Escola Maçanet de la Selva (Maçanet de la Selva)
Escola Mediterrani (L'Ampolla)
Escola Mediterrània (Sant Adrià de Besòs)
Escola Mediterrània (Sant Pere de Ribes)
Escola Menéndez Pidal (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Mercè Rodoreda (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Mercè Rodoreda (Martorell)
Escola Mestral (Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant)
Escola Mestre Marcel·lí Domingo (Roquetes)
Escola Mestre Morera (Barcelona)
Escola Mestre Pla (Castellar del Vallès)
Escola Migdia (Girona)
Escola Mil·lenari (Cardedeu)
Escola Miquel Martí i Pol (Barberà del Vallès)
Escola Miquel Martí i Pol (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Mirades (Torredembarra)
Escola Mogent (Montornès del Vallès)
Escola Mogent (La Roca del Vallès)
Escola Mont-roig (Balaguer)
Escola Montagut (Santa Susanna)
Escola Montbaig (Sant Boi de Llobregat)
Escola Montfalgars (Girona)
Escola Montigalà (Badalona)
Escola Montmany (Figaró-Montmany)
Escola Montoliu (La Riera de Gaià)
Escola Montpalau (Pineda de Mar)
Escola Montseny (Barcelona)
Escola Montserrat Solà (Mataró)
Escola Montserrat (Sarrià de Ter)
Escola Montserratina (Viladecans)
Escola Mossèn Cinto (Folgueroles)
Escola Mossèn Josep Arques (Cervera)
Escola Mossèn Ramon Bergadà (Constantí)
Escola Mossèn Ton Clavé - ZER Vent Serè (Vila-sana)
Escola N-II de Pràctiques (Barcelona)
Escola Nadal (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Nova Argentona (Argentona)
Escola Ocata (El Masnou)
Escola Pablo Neruda (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Palau d'Ametlla (Montornès del Vallès)
Escola Palau (Palau-solità i Plegamans)
Escola Palma de Mallorca (Barcelona)
Escola Parc de l'Aigua (Lleida)
Escola Pare Algué (Manresa)
Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda (Igualada)
Escola Parellada (Sant Boi de Llobregat)
Escola Pau Casals (Sant Joan Despí)
Escola Pau Casals (Sant Llorenç d'Hortons)
Escola Pau Claris (La Seu d'Urgell)
Escola Pau Vila (Esparreguera)
Escola Pau Vila (Granollers)
Escola Pax (Tarragona)
Escola Països Catalans (Lleida)
Escola Pedra Blanca - ZER Empordanet-Gavarres (La Pera)
Escola Pere Calders (Polinyà)
Escola Pere IV (Barcelona)
Escola Pere Lliscart (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Pere Rosselló (Calonge)
Escola Pere Virgili (Vilallonga del Camp)
Escola Pérez Sala  (Vilassar de Mar)
Escola Pia Balmes (Barcelona)
Escola Pia d'Igualada (Igualada)
Escola Pia de Balaguer (Balaguer)
Escola Pia de Tàrrega (Tàrrega)
Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens (La Roca del Vallès)
Escola Pilarín Bayés (Sant Quirze del Vallès)
Escola Pinyana (Alfarràs)
Escola Pinyana (Lleida)
Escola Pius XII - ZER L'Aglà (El Molar)
Escola Pla de Dalt (Olot)
Escola Pla de Mar (El Vendrell)
Escola Pla de l'Avellà (Cabrera de Mar)
Escola Pla de les Vinyes (Santa Coloma de Cervelló)
Escola Pla del Puig (Sant Fruitós de Bages)
Escola Poeta Foix (Barcelona)
Escola Pompeu Fabra (Sant Adrià de Besòs)
Escola Pompeu Fabra (Vallirana)
Escola Pompeu Fabra (Manlleu)
Escola Pompeu Fabra (Anglès)
Escola Pompeu Fabra (Lloret de Mar)
Escola Pompeu Fabra (Reus)
Escola Ponent (Granollers)
Escola Ponent (Terrassa)
Escola Pont de l'Arcada (Olesa de Bonesvalls)
Escola Porcel de Cervera - ZER Pedrera (L'Espluga Calba)
Escola Prat de la Riba (Reus)
Escola Progrés (Badalona)
Escola Puig d'Agulles (Corbera de Llobregat)
Escola Puig d'Esquers - ZER Cap de Creus (Colera)
Escola Puig i Gairalt (L'Hospitalet de Llobregat)
Escola Puigberenguer (Manresa)
Escola Puigsoler (Sant Vicenç de Castellet)
Escola Quatre Vents (Manlleu)
Escola Quatre Vents (Blanes)
Escola Rambleta del Clot (Barcelona)
Escola Ramon Faus i Esteve (Guissona)
Escola Ramon Macip - Dolors Granés (Cardedeu)
Escola Ramon Sugrañes (Almoster)
Escola Ramón y Cajal (Terrassa)
Escola Raval de Cristo - ZER Mont Caro (Roquetes)
Escola Reixac (Montcada i Reixac)
Escola Renaixença (Els Hostalets de Pierola)
Escola Riu Clar (Tarragona)
Escola Rius i Taulet (Barcelona)
Escola Rivo Rubeo (Rubí)
Escola Ronçana (Santa Eulàlia de Ronçana)
Escola Rosa Gisbert - ZER Montsià (Masdenverge)
Escola Rosa Oriol Anguera (Lliçà d'Amunt)
Escola Roser Capdevila (Polinyà)
Escola Rossend Montané (Olèrdola)
Escola Rubió i Ors (Reus)
Escola Sa Forcanera (Blanes)
Escola Saavedra (Tarragona)
Escola Sagrada Família (Caldes d'Estrac)
Escola Salou (Salou)
Escola Saltells (Cerdanyola del Vallès)
Escola Salvador Espriu (Sant Feliu de Llobregat)
Escola Salvador Espriu (Roda de Barà)
Escola Salvador Lluch (Gavà)
Escola Salvador Sanromà (Llinars del Vallès)
Escola Sant Bernat (Olesa de Montserrat)
Escola Sant Bonifaci - ZER Riu Set (Vinaixa)
Escola Sant Cristòfor (Begues)
Escola Sant Domènec (Santa Margarida i els Monjos)
Escola Sant Esteve - ZER Urgellet (Alàs i Cerc)
Escola Sant Esteve (Caldes de Malavella)
Escola Sant Jaume - ZER Baix Segrià (La Granja d'Escarp)
Escola Sant Jaume (Sant Jaume d'Enveja)
Escola Sant Jeroni (Sant Pere de Riudebitlles)
Escola Sant Joan (Berga)
Escola Sant Jordi - ZER Riu i Serra (Aldover)
Escola Sant Jordi (Barcelona)
Escola Sant Jordi (Sant Julià del Llor i Bonmatí)
Escola Sant Jordi (Maçanet de la Selva)
Escola Sant Jordi (L'Ametlla de Mar)
Escola Sant Llorenç - ZER Montsià (La Galera)
Escola Sant Llorenç del Munt (Terrassa)
Escola Sant Martí (Cerdanyola del Vallès)
Escola Sant Miquel - ZER La Parellada (Aiguamúrcia)
Escola Sant Miquel del Cros (Argentona)
Escola Sant Miquel (Castellgalí)
Escola Sant Miquel (Miralcamp)
Escola Sant Nicolau (Canyelles)
Escola Sant Pau (Sant Pol de Mar)
Escola Sant Pere (Monistrol de Montserrat)
Escola Sant Roc - ZER Riu Ondara (Barbens)
Escola Sant Roc (Olot)
Escola Sant Ròc (Bossòst)
Escola Sant Salvador - ZER Montsià (Godall)
Escola Sant Salvador (Albatàrrec)
Escola Sant Salvador (Tarragona)
Escola Sant Vicenç (Sant Vicenç de Castellet)
Escola Santa Anna (Premià de Dalt)
Escola Santa Caterina (Vinyols i els Arcs)
Escola Santa Creu de Calafell (Calafell)
Escola Santa Creu (Anglesola)
Escola Santa Fe - ZER Baix Ter (Sant Julià de Ramis)
Escola Santa Magdalena - ZER La Parellada (El Pont d'Armentera)
Escola Santa Margarida (Quart)
Escola Santa Maria d'Avià (Avià)
Escola Santa Perpètua (Santa Perpètua de Mogoda)
Escola Santa Susanna (Santa Susanna)
Escola Santiga (Santa Perpètua de Mogoda)
Escola Segimon Comas (Sant Quirze de Besora)
Escola Sentfores (Vic)
Escola Serena Vall (Sant Andreu de Llavaneres)
Escola Serra Major - ZER L'Aglà (La Vilella Baixa)
Escola Serra de Miralles (Tordera)
Escola Serra de l'Obac (Terrassa)
Escola Serrallo (Tarragona)
Escola Serraparera (Cerdanyola del Vallès)
Escola Sinera (Arenys de Mar)
Escola Sobirans (Arenys de Munt)
Escola Soler de Vilardell (Sant Celoni)
Escola Soriano Montagut (Amposta)
Escola Subirats - ZER Subirats (Subirats)
Escola Suris (Cornellà de Llobregat)
Escola Tabor (Barcelona)
Escola Tanit (Santa Coloma de Gramenet)
Escola Taquígraf Garriga (Esparreguera)
Escola Tarragona (Tarragona)
Escola Taula Rodona (Sant Quirze del Vallès)
Escola Taxonera (Barcelona)
Escola Teresa Claramunt (Sabadell)
Escola Teresa Subirats i Mestre - ZER Montsià (Mas de Barberans)
Escola Tiana de la Riba (Ripollet)
Escola Timbaler del Bruc (Barcelona)
Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó (Castelldans)
Escola Tiziana (Tiana)
Escola Tomàs Viñas (Mataró)
Escola Torre Barona (Castelldefels)
Escola Torre Llauder (Mataró)
Escola Torre de la Miranda (Cornellà de Llobregat)
Escola Torreforta (Tarragona)
Escola Torreguitart (Sabadell)
Escola Torrelameu-ZER Argelaga (Torrelameu)
Escola Torres Jonama (Mont-ras)
Escola Torrescasana (La Torre de Claramunt)
Escola Vaixell Burriac (Vilassar de Mar)
Escola Valeri Serra (Bellpuig)
Escola Vall de Lord (Sant Llorenç de Morunys)
Escola Vall de Palau (Sant Andreu de la Barca)
Escola Vall-llobrega (Vall-llobrega)
Escola Valldeflors (Tremp)
Escola Vallmanya (Sant Esteve de Palautordera)
Escola Verntallat (La Vall d'en Bas)
Escola Vila Parietes (Parets del Vallès)
Escola Vila-romà (Palamós)
Escola Vilamar (Calafell)
Escola Volerany (Vilanova i la Geltrú)
Escola Vora Mar (Salou)
Escola Xarau (Cerdanyola del Vallès)
Escola de Butsènit - ZER El Sió (Montgai)
Escola de Cabra del Camp - ZER La Parellada (Cabra del Camp)
Escola de Can Llong (Sabadell)
Escola de Gironella (Gironella)
Escola de Maspujols (Maspujols)
Escola de Massalcoreig - ZER Baix Segrià (Massalcoreig)
Escola de Riudellots de la Selva (Riudellots de la Selva)
Escola de Sant Andreu de la Barca (Sant Andreu de la Barca)
Escola de Vila-roja (Girona)
Escola de la Granadella - ZER Elaia (La Granadella)
Escola del Bosc (Barberà del Vallès)
Escola del Mar (Vilassar de Mar)
Escola del Pi (Dosrius)
Escola del Poble Nou del Delta - ZER Mediterrània (Amposta)
Escola dels Encants (Barcelona)
Escola dels Pallaresos (Els Pallaresos)
Escola l'Arrabassada (Tarragona)
Escola l'Estelada (Cànoves i Samalús)
Escola la Branca - ZER Montgrí (Albons)
Escola Àgora (Barcelona)
Escola Àngel Guimerà (Sant Andreu de la Barca)
Escola Àngel Guimerà (Balaguer)
Escola Àngel Guimerà (Tàrrega)
Escola Àngela Roca (Viladecans)
Escola Àngels Alemany i Boris (Lloret de Mar)
Escola Ítaca (Badalona)
Escola Ítaca (Vilanova i la Geltrú)
FEDAC-Guissona (Guissona)
FEDAC-Vic (Vic)
Fuster (Santa Coloma de Gramenet)
Garbí Pere Vergés (Esplugues de Llobregat)
Gravi (Barcelona)
Ins Badalona IX. Mediateca B9
Ins Gal·la Placídia
Ins de Lloret de Mar
Institut Abat Oliba (Ripoll)
Institut Alba del Vallès (Sant Fost de Campsentelles)
Institut Alexandre Deulofeu (Figueres)
Institut Alt Penedès (Vilafranca del Penedès)
Institut Andreu Nin (El Vendrell)
Institut Antoni Ballester (Mont-roig del Camp)
Institut Antoni Pous i Argila (Manlleu)
Institut Antoni Torroja (Cervera)
Institut Antoni de Martí i Franquès (Tarragona)
Institut Baix Camp (Reus)
Institut Baix Empordà (Palafrugell)
Institut Banús (Cerdanyola del Vallès)
Institut Barcelona-Congrés (Barcelona)
Institut Barres i Ones (Badalona)
Institut Bisbe Berenguer (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Bosc de la Coma (Olot)
Institut Cambrils (Cambrils)
Institut Can Jofresa (Terrassa)
Institut Can Margarit (Corbera de Llobregat)
Institut Can Planas (Barberà del Vallès)
Institut Carles Vallbona (Granollers)
Institut Castell del Quer (Prats de Lluçanès)
Institut Castellbisbal (Castellbisbal)
Institut Comte de Rius (Tarragona)
Institut Cristòfol Despuig (Tortosa)
Institut El Calamot (Gavà)
Institut El Morell (El Morell)
Institut Enric Borràs (Badalona)
Institut Ernest Lluch i Martí (Cunit)
Institut Escola Daniel Mangrané (Tortosa)
Institut Escola Francesc Cambó i Batlle (Verges)
Institut Escola Industrial (Sabadell)
Institut Escola Les Vinyes (Castellbisbal)
Institut Escola Lloret de Mar (Lloret de Mar)
Institut Escola Pi del Burgar (Reus)
Institut Escola Salvador Vilarrasa (Besalú)
Institut Escola Sant Jordi (Navàs)
Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona (Barcelona)
Institut Eugeni d'Ors (Vilafranca del Penedès)
Institut Federica Montseny (Badia del Vallès)
Institut Flos i Calcat (Barcelona)
Institut Fontanelles (Les Borges del Camp)
Institut Fonts del Glorieta (Alcover)
Institut Forat del Vent (Cerdanyola del Vallès)
Institut Fort Pius (Barcelona)
Institut Francesc Macià (Cornellà de Llobregat)
Institut Frederic Martí i Carreras (Palafrugell)
Institut Frederic Mompou (Sant Vicenç dels Horts)
Institut Fòrum 2004 (Sant Adrià de Besòs)
Institut Giola (Llinars del Vallès)
Institut Guinovarda (Piera)
Institut Hug Roger III (Sort)
Institut Isaac Albéniz (Badalona)
Institut Jaume Balmes (Barcelona)
Institut Jaume Callís (Vic)
Institut Jaume Huguet (Valls)
Institut Jaume I (Salou)
Institut Joan Amigó i Callau (L'Espluga de Francolí)
Institut Joan Boscà (Barcelona)
Institut Joan Brossa (Barcelona)
Institut Joan Brudieu (La Seu d'Urgell)
Institut Joan Guinjoan i Gispert (Riudoms)
Institut Joan Oró (Martorell)
Institut Joan Oró (Lleida)
Institut Joan Puig i Ferreter (La Selva del Camp)
Institut Joan Segura i Valls (Santa Coloma de Queralt)
Institut Joanot Martorell (Esplugues de Llobregat)
Institut Joaquim Rubió i Ors (Sant Boi de Llobregat)
Institut Josep Mestres i Busquets (Viladecans)
Institut L'Estatut (Rubí)
Institut La Bisbal (La Bisbal d'Empordà)
Institut La Ferreria (Montcada i Reixac)
Institut La Garrotxa (Olot)
Institut La Mar de la Frau (Cambrils)
Institut La Romànica (Barberà del Vallès)
Institut La Sedeta (Barcelona)
Institut La Serra (Mollerussa)
Institut La Talaia (Calafell)
Institut La Vall de Tenes (Santa Eulàlia de Ronçana)
Institut Leonardo da Vinci (Sant Cugat del Vallès)
Institut Les Vinyes (Santa Coloma de Gramenet)
Institut Les Vinyes (Cubelles)
Institut Lo Pla d'Urgell (Bellpuig)
Institut Lluís Companys (Tordera)
Institut Lluís Domènech i Montaner (Canet de Mar)
Institut Lluís Domènech i Montaner (Reus)
Institut Lluís de Peguera (Manresa)
Institut Lluís de Requesens (Molins de Rei)
Institut Manolo Hugué (Caldes de Montbui)
Institut Maria de Bell-lloc (Bigues i Riells)
Institut Marina (La Llagosta)
Institut Marta Mata (Montornès del Vallès)
Institut Marta Mata (Salou)
Institut Mediterrània (El Vendrell)
Institut Miquel Bosch i Jover (Artés)
Institut Miquel Crusafont i Pairó (Sabadell)
Institut Miquel Martí i Pol (Cornellà de Llobregat)
Institut Miquel Martí i Pol (Roda de Ter)
Institut Molí de la Vila (Capellades)
Institut Montgròs (Sant Pere de Ribes)
Institut Montsacopa (Olot)
Institut Montserrat Miró i Vila (Montcada i Reixac)
Institut Montserrat Roig (Sant Andreu de la Barca)
Institut Montsoriu (Arbúcies)
Institut Nicolau Copèrnic (Terrassa)
Institut Palau Ausit (Ripollet)
Institut Pau Casals (Badalona)
Institut Pere Martell (Tarragona)
Institut Pla de les Moreres (Vilanova del Camí)
Institut Poblenou (Barcelona)
Institut Pompeu Fabra (Martorell)
Institut Pons d'Icart (Tarragona)
Institut Premià de Mar (Premià de Mar)
Institut Príncep de Girona (Barcelona)
Institut Puig Cargol (Calonge)
Institut Puig Castellar (Santa Coloma de Gramenet)
Institut Rambla Prim (Barcelona)
Institut Ramon Berenguer IV (Cambrils)
Institut Ramon Coll i Rodés (Lloret de Mar)
Institut Ribot i Serra (Sabadell)
Institut Rocagrossa (Lloret de Mar)
Institut Roquetes (Roquetes)
Institut Rovira-Forns (Santa Perpètua de Mogoda)
Institut Rubió i Ors (L'Hospitalet de Llobregat)
Institut Sa Palomera (Blanes)
Institut Samuel Gili i Gaya (Lleida)
Institut Sant Andreu (Barcelona)
Institut Sant Elm (Sant Feliu de Guíxols)
Institut Santa Eugènia (Girona)
Institut Santa Eulàlia (Terrassa)
Institut Santiago Sobrequés i Vidal (Girona)
Institut Serrallarga (Blanes)
Institut Seròs (Seròs)
Institut Severo Ochoa (Esplugues de Llobregat)
Institut Tarragona (Tarragona)
Institut Terra Alta (Gandesa)
Institut Terra Roja (Santa Coloma de Gramenet)
Institut Terres de Ponent (Mollerussa)
Institut Thalassa (Montgat)
Institut Torredembarra (Torredembarra)
Institut Torreforta (Tarragona)
Institut Torrent de les Bruixes (Santa Coloma de Gramenet)
Institut Torrent dels Alous (Rubí)
Institut Vacarisses (Vacarisses)
Institut Vall d'Hebron (Barcelona)
Institut Ventura Gassol (Badalona)
Institut Vicenç Plantada (Mollet del Vallès)
Institut Vidreres (Vidreres)
Institut Vila-seca (Vila-seca)
Institut Vinyes Velles (Montornès del Vallès)
Institut XXV Olimpíada (Barcelona)
Institut d'Alella (Alella)
Institut d'Almenar (Almenar)
Institut d'Aran (Vielha e Mijaran)
Institut d'Argentona (Argentona)
Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida)
Institut de Badia del Vallès (Badia del Vallès)
Institut de Constantí (Constantí)
Institut de Deltebre (Deltebre)
Institut de Guissona (Guissona)
Institut de Llagostera (Llagostera)
Institut de Ponts (Ponts)
Institut de Sabadell (Sabadell)
Institut de Sant Feliu de Guíxols (Sant Feliu de Guíxols)
Institut de Sant Just Desvern (Sant Just Desvern)
Institut de Sentmenat (Sentmenat)
Institut de Terrassa (Terrassa)
Institut de Tona (Tona)
Institut de Tremp (Tremp)
Institut de Vic (Vic)
Institut de Vilafant (Vilafant)
Institut de l'Ebre (Tortosa)
Institut de la Roca del Vallès (La Roca del Vallès)
Institut del Voltreganès (Les Masies de Voltregà)
Jeroni de Moragas (Santpedor)
La Inmaculada (Sant Vicenç dels Horts)
La Pau (Vilanova i la Geltrú)
La Salle (Figueres)
Literatura infantil i juvenil
Llor (Sant Boi de Llobregat)
Madre Sacramento (Sant Just Desvern)
Mare de Déu del Carme (Cardona)
Mare de Déu del Carme (Santa Coloma de Queralt)
Maria Rosa Molas (Reus)
Maristes Valldemia (Mataró)
Montclar (Jorba)
Mowgli (Igualada)
Nen Déu (Barcelona)
Pompeu Fabra (Salt)
Reina Elisenda (Barcelona)
SE CREDA Baix Llobregat (Seu c: Sant Feliu de Ll.) (Sant Feliu de Llobregat)
SE CREDA Catalunya Central (Seu c: Manresa) (Manresa)
SE CREDA Comarques II (Seu c: Sant Adrià de Besòs) (Sant Adrià de Besòs)
SE CREDA Comarques IV (Seu c: Vilanova i la Geltrú) (Vilanova i la Geltrú)
SE CREDA Jordi Perelló (Seu c: Sabadell) (Sabadell)
SE CREDA Lleida (Seu c: Lleida) (Lleida)
SE CREDA Maresme-Vallès Oriental (Seu c: Granollers) (Granollers)
SE CREDA Narcís Masó (Seu c: Salt) (Salt)
SE CREDA Tarragona (Seu c: Tarragona) (Tarragona)
SE CREDAC Pere Barnils (Seu c: Barcelona) (Barcelona)
Sagrado Corazón (Barcelona)
Sagrat Cor-Diputació (Barcelona)
Sant Antoni de Pàdua (Mataró)
Sant Bonaventura (Vilanova i la Geltrú)
Sant Genís-Santa Agnès (Taradell)
Sant Josep (Sant Sadurní d'Anoia)
Sant Josep (Tàrrega)
Santa Teresa de Jesús (Tarragona)
Santísima Trinidad (Barcelona)
Sec. d'Institut Begues (Begues)
Sec. d'Institut Bisaura (Sant Quirze de Besora)
Sec. d'Institut El Vern (Lliçà de Vall)
Sec. d'Institut Germans Vila-Riera (Camprodon)
Sec. d'Institut Joan Triadú (Ribes de Freser)
Sec. d'Institut Pla Marcell (Cardedeu)
Sec. d'Institut Santa Coloma de Cervelló(Santa Coloma de Cervelló)
Sec. d'Institut Serra de Noet (Berga)
Sec. d'Institut de Collbató (Collbató)
Sec. d'Institut de Dosrius (Dosrius)
Sec. d'Institut de Sant Llorenç de Morunys (Sant Llorenç de Morunys)
Sec. d'Institut de l'Alt Foix (Sant Martí Sarroca)
Vedruna (Palafrugell)
Vedruna (Palamós)
Virolai (Barcelona)
ZER Alt Segrià (Vilanova de Segrià)
ZER L'Oliver (Maials)
ZER Ports-Algars (Horta de Sant Joan)
ZER Riu Ondara (Tornabous)
ZER Urgellet (La Seu d'Urgell)
ZER Vall de Ter (Sant Pau de Segúries)
ZER Vent Serè (Vilanova de Bellpuig)
CESIRE Creamat

 

Altres catàlegs