CONSELL ESCOLAR - Curs 2009/10
PROFESSORAT:
Maite Canicio
Àngels Roquet
Montse Navarro
Marina Casassas
Pilar González
Joan Carles Zamora
EQUIP DIRECTIU:
Miquel Saladrigues
Carles Gomila
Ricard Serrano
SECRETARIA:
Anna Escuín
PAS:
Conxita Gómez
AJUNTAMENT:
Carme Piqueras
AMPA:
Jesús Ruíz
ALUMNAT:
Pol Moliner
Jéssica Villarroel
MARES I PARES:
Juan Castillo
Alícia López
Carmen Camacho
EQUIP DIRECTIU - Curs 2009/10
DIRECTOR:
Miquel Saladrigues
COORDINADORA PEDAGÒGICA:
Núria Nardi
CAP D'ESTUDIS DIÜRN:
Carles Gomila
CAP D'ESTUDIS NOCTURN:
Ricard Serrano
SECRETÀRIA:
Anna Escuín
COORDINACIONS - Curs 2009/10
COORDINACIÓ LIC:
Pilar Salvatella
COORDINACIÓ DE BATXILLERAT:
Àngels Roquet
COORDINACIÓ D'ESO:
Florentino Ibáñez
COORDINACIÓ D'INFORMÀTICA:
Fernando García
COORDINACIÓ DE RISCOS LABORALS:
Joan Carles Zamora
COORDINACIÓ D'ACTIVITATS EXTRAESCOLARS:
Biel Carrió
CAPS DE DEPARTAMENT/SEMINARI - Curs 2009/10
DEPARTAMENT DE RELIGIÓ:
Biel Carrió
DEPARTAMENT D'EDUCACIÓ VISUAL I PLÀSTICA :
Marina Casassas
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES EXPERIMENTALS:
Isabel Crespo
DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES:
Jose Antonio Bueno
DEPARTAMENT DE LLENGUA I LITERATURA CASTELLANA:
Olímpia Álvarez
DEPARTAMENT DE GEOGRAFIA I HISTÒRIA:
Pilar González
DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES:
Clara Muller
DEPARTAMENT D'EDUCACIÓ FÍSICA:
Roberto Illgen
SEMINARI DE FÍSICA I QUÍMICA:
Montse Revuelto
SEMINARI DE FILOSOFÍA:
Mariano Lisa
SEMINARI D'ECONOMIA:
Xavier Montagut
SEMINARI DE CLÀSSIQUES:
Maite Canicio
DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA:
Cèlia Rigol
DEPARTAMENT DE MÚSICA:
Miquel Saladrigues
DEPARTAMENT DE LLENGUA I LITERATURA CATALANA:
Àngels Amorós
TUTORIES TÈCNIQUES - Curs 2009/10
TUTORIA TÈCNICA PÀGINA WEB:
Marta Canals
TUTORIA TÈCNICA REVISTA / EXPOSICIONS:
Marina Casassas
TUTORIA TÈCNICA DE TREBALL DE RECERCA:
Pilar Salvatella
TUTORIES - Curs 2009/10
1r ESO A:
M. Rosa Molina
1r ESO B:
Rosa Díaz
1r ESO C:
Cristina Moreno
2n ESO A:
Mireia Casas
2n ESO B:
Maribel Morales
2n ESO C:
Sara García
3r ESO A:
M. Àngels Longan
3r ESO B:
Anna Rodríguez
3r ESO C:
Montse Páez
4t ESO A:
Rosa Guillén
4t ESO B:
Joana Gallardo
4t ESO C:
Joan Carles Zamora
4t ESO D:
Marta Canals
1r BATXILLERAT A ( DIÜRN):
Maria González
1r BATXILLERAT B ( DIÜRN):
Salvador Vives
1r BATXILLERAT C ( NOCTURN):
Antoni Boada
2n BATXILLERAT A ( DIÜRN):
Maria Jesús Ferrando
2n BATXILLERAT B ( DIÜRN):
Mariona Gili
2n BATXILLERAT C ( NOCTURN):
Joan Samsó
ACOLLIDA:
Rosa Mendoza
USEE:
Olga Sanz